Hoi, Wij hebben gisteren een prachtige 20 weken echo gehad en uiteindelijk wilde de beeb ook laten zien of het een jongetje of een meisje is. We zijn superblij, het maakt het veel concreter! Maar we zijn er nog niet uit of we het geslacht van ons kindje met iedereen (familie, vrienden) willen delen. Wat doen / deden jullie? Iedereen vertellen of niet en waarom? Alvast bedankt!
Nee wij vertellen het niet. Wij hebben dat bij onze dochter ook niet gedaan omdat we het bijzonder vonden om het alleen tussen ons te houden. Het was ons geheimpje tot ze geboren was. Vond het ook leuk om te vertellen dat we een dochter hadden gekregen in plaats van alleen de naam.
Wij hebben het ook verteld aan de omgeving. Geen zin in geheimzinnigheid en voor ons was het niet iets speciaals, het is gewoon het een of het ander Boy or girl.
Wij gaan het wel vertellen. Scheelt een heleboel met cadeautjes van opa's en oma's, anders heb je aan het einde van de zwangerschap allemaal van die neutrale pakjes etcetera. Daarbij ben ik ook helemaal niet zo goed in geheimpjes bewaren.
We hebben het niet verteld.. gewoon om het een beetje voor ons te houden... wat wel heel vervelend is dat IEDEREEN gaat zuigen... wat mij er weer in sterkt om het niet te vertellen.. Als mensen aan ons vragen wat het wordt trek ik mijn meest verbaaste gezicht.. en zeg: Je zal het niet geloven... maar het wordt een mensenbaby
Ik wilde het alleen aan de dichtstbijstaande personen vertellen. Dus mijn moeder, vader + stiefmoeder, zus en oma, ouders van mijn vriend en zijn broer. Maar mijn moeder moest het kwijt en heeft het tegen die en die verteld (die ik niet of nauwelijks ken), m'n schoonmoeder vertelt het aan bijna iedereen die ze tegenkomt, en m'n vriend heeft het nu ook al aan een paar van z'n vrienden verteld. Dus nu vind ik het niet leuk meer en ga het gewoon overal bekend maken.. Bijkomend voordeel is dat ik dan alle kleertjes kan showen enzo, haha.. Maar vind het ergens toch wel jammer.
Ja hoor de hele wereld mag het weten! Alleen de naam houden wij geheim, dat blijft wel een verassing.
Wij gaan een gender reveal party doen met de naaste familie. Ik ga het verder niet openbaar op facebook zetten maar perse geheimhouden verder doen we ook niet.
Ik vond het altijd iets tussen de papa en mama. Maar tegenwoordig zie ik op Facebook alle details van elke zwangerschap, dus ook het geslacht. Onze zwangerschap was niet gepland en mijn vriend was ook helemaal niet blij, maar ik heb niemand (behalve mijn moeder en vriend natuurlijk) verteld wat het wordt. Helaas dacht mijn vriend er anders over en toen hij het eindelijk naar buiten bracht, heeft hij iedereen het geslacht en de naam verteld. Ik niet blij.. je doet er alleen zo weinig aan. Beetje rot dat iedereen de baby nu al bij de voornaam noemt, ik vind dat gewoon niet kloppen Maar iedereen moet het natuurlijk zelf weten, ik ben misschien een beetje ouderwets!
Wij gaan het wel vertellen, puur voor het praktische ik wil samen met vriendinnen of mijn moeder kunnen winkelen voor de baby en de babykamer laten zien enzovoort.
Dat heeft niets met ouderwets te maken dat is gewoon onbeschoft sorry hoor Dit soort dingen doe je in overleg en ik snap heel goed dat jij je nu gekwetst voelt.
Ja, vind ik ergens ook wel.. maar zoals ik al zei; wat doe ik eraan. Nu weet iedereen het toch al Ben het wel met jullie eens dat het makkelijker is voor babyspullen enzo!
Geslacht mag iedereen weten van mij. Al dat geheimzinnige gedoe is niks voor mij. Ik ben nogal van de jongens/meisjes dingen, dus zou betekenen dat ik alles moet verstoppen enzo. Kamertje niet laten zien etc. Nee, weet ik het, weet iedereen het. De naam is wel een verassing voor andere. Daar hoef ik ook niet geheimzinnig over te doen, gewoon mijn mond houden. Dat lukt me nog wel
Wij willen het geslacht zelf niet weten, dus zullen het ook niet doorvertellen . Het is meer dan welkom en we houden wel van een verrassing!
Bij de eerste hebben we het geslacht geheim gehouden. We vonden het leuk om het een verrassing te laten. Kamertje was neutraal en ik had een paar roze pakjes ergens verstopt liggen Deze keer weet iedereen dat het een meisje wordt. De meiden gaan straks bij elkaar slapen dus we hebben er lekker een meidenkamer van gemaakt. Ik vind het zo ook wel handig. Alleen de naam blijft absoluut geheim. Bij de eerste vond ik het wel leuk dat niemand het wist, iedereen dacht bijna dat het een jongetje was, dus de verrassing was groot
Wij wilden het heeeelll graag weten en geheim houden en ik gaat echt niet samen. We hadden allebei al zoiets van we krijgen een dochter en toen ik 4 weken zwanger was hadden we al haar naam, dit vind ik al lastig om deze niet te vertellen haha. En heb wel heel veel meisjes kleding en spullen dus dan zouden we aan niemand haar kamer/kleertjes/spulletjes kunnen showen. Dus respect dat sommige het wel kunnen, ik ben een te flapuit.
Ik vertel het iedereen die het wil weten. Ii ben zo trots dat kan ik echt niet voor me houden. Ik vind het altijd erg prettig om dingen te delen. De naam blijft wel geheim! Maar het zal voor mij niet lang meer duren gelukkig en dan kan ik met trots ons zoontje aan iedereen voorstellen 😃.
Wij gaan het wel vertellen, om meerdere redenen eigenlijk vinden we het al bijzonder genoeg dat we een kindje verwachten dat we besloten hebben alleen de naam nog even voor ons te houden (dit ook omdat we miss last minute nog veranderen oid en dan heb je het al verteld..) En voor praktische zaken, voor de inrichting van de babykamer, kleertjes en kadootjes.. ik hou ook niet zo van neutrale pakjes en dingetjes dus dan is het fijn als je weet wat het wordt.. En behalve dat heb ik gemerkt dat ik weinig voor me kan houden HAHA Een vriendin van mij wilde het voor zich houden, versprak zich wel 100x tijdens haar zwangerschap en bij echo's altijd dr hand op de beentjes enzo.. vond dat ook een beetje triestig, laat dan geen echo zien of laat dan alles zien.. mensen zijn toch gewoon blij voor je.. De babykamer was ook verboden terrein.. terwijl je daar miss juist wel trots op bent lijkt me..
Hier mocht iedereen het weten, ook bij onze zoon.. Heb zelfs op het allerlaatst bij onze zoon de naam verklapt aan mijn moeder