Vandaag ben ik uitgerekend, maar nog niet echt voortekens dus waarschijnlijk ga ik gewoon over tijd. Maar nu ben ik benieuwd of er meiden zijn die net als hun moeder hetzelfde aantal dagen over tijd gegaan zijn. Bijv. Jij bent zelf 2 dagen over tijd geboren. En nu is je dochtertje ook 2 dagen over tijd geboren.
overtijd niet maar me moeder is op vrijdag de 20ste geboren ik op vrijdag de 13e en me zoon ook op vrijdag de 13e en deze beeb is 8 oktober uitgeteld maar denk zelf weer na vrijdag of de 13e... onze zoon was namelijk 8 augustus maar werd de 13e geboren
Mijn moeder is van mij bij 20 dagen overtijd ingeleid. Zo lang wachten ze tegenwoordig niet meer. Zelf ben ik met 39.2 van mn zoontje ingeleid wegens een scheur in de vliezen en de weeen die wegbleven. Hier gaat het dus niet op.
Nee, ik ben zelf geboren op de uitgerekende datum. Mijn oudste kwam 2 weken te vroeg, jongste 9 dagen te laat.
mijn broertje en ik zijn 2 dagen te laat geboren en m'n andere broertje 3 uur te laat dus ik hoop stiekem dat ik dus niet zo heel lang meer hoef te wachten aangezien ik vandaag uitgerekend ben
Mijn moeder beviel van mij ergens tussen de 38 en de 39 weken en ook van mijn zusje is ze eerder dan de uitgerekende datum bevallen. Maar volgens mij was het vroeger veel lastiger om de uitgerekende datum vast te stellen. Ik beviel zelf met 40+2 dagen van mijn dochter en ik ben heel benieuwd wanneer deze zich aandient, maar ik heb het gevoel dat hij voorlopig nog lekker blijft zitten.
mijn broer en ik zijn allebei 5 weken te vroeg geboren, en t is nog een hele tijd afwachten wat onze eerste uk gaat doen ik heb wel erg een gevoel dat t te vroeg komt, of te vroeg...vroeger dan uitgerekend in elk geval, maar hoop toch niet 5 weken maar ladyw, ik hoop dat je niet al te lang meer hoeft te wachten! succes
5 weken is wel erg veel heh lijkt me geen pretje als je een aantal dagen in het ziekenhuis moet blijven Dan wil je toch wel lekker thuis zijn na de bevalling. Dankjewel, ik hoop idd niet al te lang meer te hoeven wachten. Ik wil onze kleine gewoon graag in m'n armen hebben
ik was op twee dagen na een maand te vroeg. dat zou betekenen dat mijn beeb. komende donderdag zou komen, mag nog even blijven zitten van mij!
Nou ik denk dat ik een heel eind in dezelfde richting als m'n moeder zit, want zojuist zijn m'n vliezen gebroken!!!!! yeahhh
Ik was met 40,2 geboren en mijn eerste met 41,4 en de tweede met 41,3. De derde is nog afwachten Hier dus niet.
Mijn moeder is van al haar kinderen 1 dag voor, op de uitgerekende datum of maximaal 1 dag erna bevallen. Bij de eerste had ik al dat geluk niet. Mijn zoontje kwam 9 dagen na de uitgerekende datum en ik verwacht nu ook dat dit meisje iets later komt... Dan kan het alleen nog meevallen!
Hoi, mijn moeder is van mij met 39,3 weken bevallen en ik ben met 39,3 weken bevallen van me dochtertje!