Hey Meiden, Weet iemand wat dit betekent? Eergisteren een droom gehad dat mijn oudste dochter dood was. Ik voelde me zo verloren en het leek zo echt! Ik heb echt niet eerder zo'n nare droom gehad... Weet iemand wat deze droom betekent? Heb al gegoogeld maar word niet echt wijzer. Bedankt alvast!
Oeii heftig hè..ik droomde van de week het kindje van me zusje dood ging in dr buik te erg toch..maar wat betekent het..Miss we/je veel hoort in het nieuws ofzo..ik lees hier ook vaak de stukjes van meiden met een miskraam of doodgeboren kindje Miss ik het dan daarom droomde..leuk is het zeker niet
De dood staat vaak voor iets ouds loslaten en een nieuw begin. Dus misschien zit jouw dochter in een nieuwe fase (waarin ze weer iets zelfstandiger is geworden), waarin je afscheid neemt van het oude? Daarnaast hoeft het.niet altijd iets te betekenen denk ik, het kan ook een uitdrukking zijn van een angst om haar kwijt te raken, of je hebt deze week iets heftigs gezien op tv ofzo over het overlijden van iemand.
Geen idee wat de betekenis is maar snap wel dat je er mee zit, ik zou het ook verschrikkelijk vinden om zoiets te dromen brr
Misschien staat jouw oudste dochter wel voor het jonge meisje, het kind in jou zelf. Ik weet niet hoeveel kindjes je hebt en of zij ook de eerst geboren is? In dat geval is met haar geboorte de moeder in jou geboren en moet jij zorgen voor haar, het kind. Dat gaat altijd samen met je eigen ervaringen, je eigen jeugd, je eigen verwerkingsproces. Zodra je moeder wordt, neem je in bepaalde opzichten afscheid van het kind in jezelf, het is tijd om voor het andere kind te zorgen. Het is een langzaam groei proces en dat kan best emotioneel zijn. Misschien kamp je zelf nog met stukjes verleden die je nog wil of moet verwerken. Maar daarnaast is het ook gewoon wel een beetje eng. Het is een nieuwe fase in je eigen bestaan, een rol. De dood in deze droom laat zien dat het zover is, het is tijd om die overgang te maken en daar mag je best even een gek gevoel bij hebben. Maar blijf het kind in jezelf ook koesteren hoor, daar worden je eigen kinderen mooie mensen van. Lekker veel met ze spelen, ook jij mag huppelen op straat, tikkertje spelen of hinkelen. En ach.. als je dat met je eigen kinderen doet, valt het minder op en zie je mensen niet zo snel denken.
Graag gedaan, ik vind het fijn om te horen dat je hier iets mee kan. Vaak zegt je gevoel ook wel "ja" tegen een bepaalde uitleg. Eigenlijk is het gewoon een hele mooie droom die het proces laat zien naar volwassen worden, vrouw zijn, moeder zijn. Daar hoort een stukje afscheid bij.
Heb een gehoord dat dromen over de dood vaak betekenen voor een nieuw iets in je leven. Dat er een nieuw iets te gebeuren staat. Is er niks op google te vinden over dromen uitleg? Wel naar zo'n droom,heb het ook eens gedroomd... Ben er een hele dag super naar van geweest toen