Ik zou graag zelf uitnodigingen maken voor de verjaardagen van mijn peuter en baby (we vieren het op dezelfde dag). Niet met een foto, maar dus echt zelf knutselen. Nu ben ik niet heel creatief, dus het moet niet te ingewikkeld zijn Heeft er iemand een goed idee? Alvast bedankt!
Met vingerverf afdruk van beide handjes (baby&peuter). Beiden zelf met stift n kleurplaat (ballon, taart, slingers) laten "kleuren" en daarna uitknippen en opplakken op een stukje gekleurd papier (tekst uitnodiging binnenin/achterop). Evt peuter laten versieren met stickers. Succes!
Bedankt voor jullie ideeën! Ik begin langzaam een beetje een idee te krijgen van wat leuk zou zijn. Mochten er nog mensen met tips zijn, ik houd me aanbevolen!
Ik had het briljante idee dat mijn stuiterballetje en mijn ik hou niet zo van creabea dingen kinderen mee gingen helpen met kaartjes maken. Dus ik stickers gekocht om het simpel te houden en dat ze zelf konden plakken. Ik heb mooi alles zelf zitten te plakken , maar het idee was best leuk.