Mijn zoontje die nu echt los aan het lopen is had hele leuke schoenen van bunnies met flexibele zool, heb eeuwen gezocht naar schoenen die ik leuk vond toen... Maar nu zijn ze te klein en moet hij andere schoenen en ik vind echt bijna niks leuk.. Wie weet een goed merk schoenen voor een jongetje dat net los begint te lopen? Ik hou van hippe stoere schoenen. Het liefste zwart, grijs of donkerblauw. Ik hou niet van hele drukke schoenen met kleuren en flapjes en sier knoopjes en alles. Ik vind Nike sneakers bijvoorbeeld wel leuk of converse. Heerlijk Basic. Maar heb wel eens gelezen dat die niet echt optimaal zijn voor de voetjes en de ontwikkeling van het lopen?! Wie helpt mij
Ik blijf Bunnies wel een erg leuk merk blijven! Vind het alleen wel een hoop geld om elke 3-4 maanden 80 euro uit te geven aan schoentjes, dus dat houd mij een beetje tegen. Z'n Bunnies nu heb ik van marktplaats voor 30 euro, waren amper gedragen. Woeffies (van de Bristol) zijn ook goed en vind ik ook wel leuk.
Ik ken het probleem. Het is bijna niet te vinden.. verantwoorde schoenen met basic kleuren en zonder fel gekleurde flapjes, knopen enz. Ik vond bij ziengs adidas look a likes van bunnies in zwart wit. En van bo bell hadden we timberland look a likes in camelkleur. Wij zijn ook toe aan nieuwe schoenen. Was net bij schuurman, maar ik zie alleen maar blauw of groen (of grijs, maar dan weer met felle accenten) Succes!
Ik vind bij bunnies nu ook alles een beetje teveel kleur of niet de juiste kleur.. Helaas Maar zijn idd ook nog eens best prijzig. Deze bunnies heeft hij 2,5 maand aangehad.. Zijn echt nog zo goed als nieuw haha. Zal eens kijken voor woeffies, ken ik nog niet dus wie weet!! Dank voor je tip!!
He fijn dat iemand mijn probleem herkent.. Iedereen zeurt maar dat ik niet zo kritisch moet doen haha!! VN Bo Bell had ik ook leuke schoenen gezien, kwa model, maar fel groen! Echt zo jammer. Had ook een paar leuke Nike Look a likes gezien van bunnies maar die kan ik niet meer vinden in zijn maat.. Jij ook succes met je zoektocht.. Wat een drama is het haha
Het merk 'Jochie'! Onze jongste zoon heeft z'n eerste schoentjes van dit merk, echt top en zeker niet druk.
Welke maat heeft hij? Tot 23 zijn shoesme babyproof goed. En ook trackstyle of jochie zijn goede schoenen. Dan heb je nog Clarks en elefanten.