Ik heb een vraag waar ik nergens antwoord op kan vinden, Ik heb 21 april 2011 en miskraam gehad. Ik ben bij de VK geweest voor een echo en alles was schoon alleen de baarmoedermond stond nog wagenwijd open. Nu een week verder heb ik geen lat meer van bloedingen en voel me eigenlijk heel goed naar omstandigheden. Nu heeft de VK gezegd dat alles er goed uitzag en dat we gelijk weer door zouden kunnen gaan om weer zwanger te worden(mocht dit geestelijk ook al zo ver zijn) Nu is mijn vraag hoeveel dagen moet je wachten tot je weer mag vrijen met elkaar, heb geen bloedingen meer en we zijn er allebei eigenlijk wel aan toe alleen weet ik niet hoe het zit met eventuele infecties als je baarmoedermond nog niet helemaal dicht is, hoelang duurt het voordat deze helemaal gesloten is?? kan iemand mij hier mee helpen?? alvast bedankt gr zwendel
als je baarmoeder leeg is hoort je baarmoeder mond gesloten te zijn. hebben ze een controle echo gemaakt? tegen mij is gezegd dat als het bloeden gestopt is dan 2 dagen afwachten en daarna mag het weer als je eraan toe bent maar dat je wel even voorzichtig moet zijn omdat het pijn kan doen en je dan direct moet stoppen en weer even paar dagen moet wachten. alles is nogal beurs van binnen werd mij gezegd en klinkt ook logisch vind ik.
sorry je zei al dat er een echo gemaakt is en je daarop schoon was. dan is het wel vreemd dat ze zeiden dat je baarmoedermond wagenwijd openstond. heb je dit wel goed begrepen? ik zou anders voor de zekerheid even nogmaals een controle vragen.
Hoi Aloha, bedankt voor je reactie. misschien een beetje raar neergezet van mij sorry zag het nu ik het nalas. Ben gelijk de dag na mijn miskraam bij de VK geweest. Die zag dat de baarmoedermond helemaal openstond dus dat het klopte dat ik een miskraam had gehad. (heb een binnenwaardse echo gehad) verder kon ze wel zien dat de baarmoeder goed schoon was en de vrucht in zijn geheel naar buiten was gekomen. Het kon zijn dat ik nog wel een paar dagen licht bloedverlies zou hebben, maar daar ben ik nu dus vanaf. ze bedoelde dus dat alles er schoon uitzag omdat de vrucht helemaal compleet naar buiten was gekomen
wij mochten er meteen weer tegenaan als ik me er lichamelijk goed bij voelde en het bloeden gestopt was. de controle was pas 6 weken later. Het enige is dat seks onhygienisch is als je bloed, verder is er maar weinig reden waarom je niet zou mogen vrijen. de vraag is alleen of je al meteen weer vruchtbaar bent.
ik bloed gelukkig niet meer dus dat hoeft ons niet tegen te houden... en tja of ik weer gelijk vruchtbaar ben dat zien we dan wel weer wij wilde gewoon weer vrijen maar wisten niet of het al weer kon
Wat toevallig, ik heb ook vorige week op de 21e een miskraam gekregen. Ik ben vandaag weer voor controle geweest omdat er bij mij nog veel resten zaten in de baarmoeder bij de controle begin deze week. Ik heb het met mijn gyn overlegd wanneer we weer voor een kindje konden gaan. Hij adviseerde even de eerste menstruatie af te wachten zodat het lichaam 'even schoon schip' maakt voor een evt. zwangerschap. Het is niet dat het persé moet, hij adviseerde het alleen. Sterkte en ik hoop dat je snel weer zwanger mag raken.
Er is wel een andere reden waarom vrijen na een mk af te raden is als je nog bloedt: infectiegevaar. Wacht daarom altijd af tot het bloeden/bruin helemaal gestopt is. Hoop dat jullie snel weer zwanger zijn. Ik ben meer dan eens direct na een mk weer zwanger geraakt. Suus