Ik heb morgen m'n eerste echo, dan ben ik ongeveer 7 weken. Ik krijg m'n echo bij een echobureau maar doen echobureau's eigenlijk inwendige echo's?of alleen de ziekenhuizen? Op een uitwendige is nog niks te zien toch? Bedankt!
Hoi Mamalyn! Volgens mij doen niet alle echobureau's inwendige echo's. Echografisten moeten daarvoor speciaal opgeleid zijn. Ik ben bij de zwangerschap van mijn dochter hiervoor doorgestuurd naar het ziekenhuis. Maar tijdens deze zwangerschap kunnen ze bij het echobureau (dezelfde als waar ik toen liep) wel inwendige doen. Daarnaast heb ik bij 7w5d al een uitwendige echo gehad (5w5d daarvoor wel inwendig). Het is volgens mij heel erg afhankelijk van je bouw. Mijn buurvrouw bijvoorbeeld wilden ze bij 13 weken nog een inwendige doen. Heel veel succes en ook veel plezier bij de echo morgen!
Geen idee, maar voor zo ver ik weet en op internet toendertijd kon vinden kon het pas vanaf 12 weken. Veel plezier in ieder geval.
Hee meiden, Ik heb net de vk gebeld want het echobueau neemt geen telefoon aan op de maandag. De vk zegt dat, dat echobureau ook inwendige echo's maakt, ze proberen het eerst uitwendig en als er niks te zien is of te vaag dan doen ze het inwendig. Ik ben wel opgelucht nu, want uitwendig is er volgens mij niet zoveel te zien nu en dan zit ik weer in stress. Pff, word wel zenuwachtig nu hoor, ze hadden ook pas plek om 16.40...nog ff zweten en dan zullen we het weten haha. Bedankt voor jullie info!
Hier deed het echoburo ook inwendige echo's. Wel eerst uitwendig geprobeerd, maar inwendig gaf veel duidelijkere plaatjes..
Het hartje klopte en onze uk doet het goed Ik ben 6 weken en 5 dagen zwanger, klopte dus aardig met mijn berekening en volgens de echoscopiste zag alles er goed uit Ben zooo blij!
Ja!Ik vroeg of ze eerst uitwendig ging proberen maar ze zei, nee, ik doe gelijk inwendig. Ook al lig je er niet op je voordeligst bij, ik vond het toch wel heel prettig om binnen 1 seconde te zien of het goed is of niet. Stel dat het uitwendig niet te zien was dan zou ik hypernerveus zijn om daarna de inwendige te doen. En we hadden een geweldig beeld haha. Pfff, ben echt opgelucht