Verzorgings- en opvoedboeken

Discussion in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' started by Avastar, Aug 23, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Avastar

    Avastar Actief lid

    Sep 25, 2012
    245
    9
    18
    Hallo,

    Ik weet even niet zo goed waar deze vraag te posten dus vandaar zowel op de plek 'kraamverzorgende' voor professioneel advies als in de 'baby en dreumes' hoek voor ervaringsverhalen van andere kersverse moeders.

    Ik ben soms best onzeker en waar er heel vaak wordt gezegd dat je je gevoel moet volgen als moeder, vind ik dat best eng, omdat ik enorm kan twijfelen aan mezelf.

    Nu heb ik graag houvast aan literatuur en tips wat betreft de verzorging van newborn/baby's en de opvoeding vanaf deze leeftijd, dus de geboorte.
    Ik hoor tegenstrijdige adviezen wat betreft het oei ik groei boek dus vandaar hier mijn vraag, wat is jouw advies. Wat zijn bruikbare boeken. Waar heb jij wat aan gehad?

    Ik hoor het graag, alvast bedankt!
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Staff Member

    Mar 9, 2010
    2,192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Eerlijk gezegd heb ik nooit boeken gelezen wat mijn eigen kinderen betreft. Ik ben meer een Internet lezer. Daar staat zoveel op tegenwoordig. Volg maar echt je gevoel. Je moederinstinct is altijd goed.

    Groetjes Adrienne
     

Share This Page