Hoi allemaal, Ik ben een "verse moeder" die nog vrijwel niets weet natuurlijk Het is op onze slaapkamer momenteel 25 graden en ik denk niet dat het koeler gaat worden. Onze zoon heeft normaal in zn wieg aan: een romper met korte mouw, broekje en shirtje en sokjes. En ligt dan onder lakentje en dekentje. (bij koude nachten ligt er nog wat over, maar lijkt me vanavond niet nodig) Is dit teveel, of goed?
Ik zou zelf de sokjes uitlaten, dan kan hij zijn warmte goed kwijt. Broeit het ook niet zo. Had je al in zijn nekje gevoeld? Geen natte haartjes? Handen en voeten zijn vaak wat kouder, maar dat hoeft niet te betekenen dat ze het daadwerkelijk koud hebben. Die zou ik dus niet als graadmeter gebruiken. Ik denk dat het voor die kleintjes prima is nu. Wij hadden dan een slaapzak rond een maandje, maar als je geen dik dekentje hebt is het prima denk ik.
mijn dochter ook zo'n warme kamer en slaapt in mouwloze romper. Mijn zoon ligt in een iets frissere kamer, heeft wel een zomerpyama aan (kortebroek korte mouw). Dus ik zou ook alleen een romper aandoen is vast genoeg
Ik heb m nu een romper aan met lange mouw en een broekje. Sokjes nog wel aan, maar die doe ik ook uit denk ik ja Dan onder dunne deken en lakentje... ik lig toch te waken denk ik Nee geen natte haartjes nu, lag ook net beneden, daar is het iets koeler, maar hij lag daar wel onder een dekje en gewoon normale temperatuur, afgaande op zijn nekje althans.