Uitslag in gezicht

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door sassie1980, 28 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Weer een update, bij het cb denken ze toch aan koemelkallergie en zeggen ze dat de testen in de standaard ziekenhuizen vaak niet verfijnd genoeg zijn en dus een verkeerde testuitslag kunnen geven. Op hun advies toch 4 weken aan de pepti en als het daarmee weggaat weer gewone voeding om te zien of het weer terugkomt. Als dat zo is, dan kan ik ook de voeding vergoed krijgen van de verzekering. Vanmiddag heb ik ook een afspraak bij een man die bio-resonantie doet waar ze op het cb hele goede ervaringen mee had. Ben benieuwd wat daar uitkomt. En dan maandag weer naar de ha....
     
  2. stitch

    stitch Fanatiek lid

    24 sep 2006
    1.561
    0
    0
    wesley heeft dit ook en ben ook naar de huisarts geweest en hij vertelde dat het een vorm van eczeem is ik heb er lanette voor gekregen
     
  3. stitch

    stitch Fanatiek lid

    24 sep 2006
    1.561
    0
    0
    o, en voor de erge plekjes hydrocortison zalf maar deze gebruik heel zeldzaam doe liever een lekkere klodder lannete erop

    ben benieuwd wat er bij jullie uitkomt, succes vanmiddag!
     
  4. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Dankjewel stitch... balen dat Wesley het ook heeft, maar wordt er niet gekeken waardoor zijn eczeem wordt veroorzaakt?

    Ik heb ook lanette in combi met de hydrocortison.
     
  5. stitch

    stitch Fanatiek lid

    24 sep 2006
    1.561
    0
    0
    zijn vader had vroeger als klein kind ook heel erg veel last van eczeem.
    hoop dat wesley het niet zo erg krijgt.
     
  6. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Nou we zijn weer terug en ik had nog niks gezegd en die man zei meteen overduidelijke koemelkallergie en een beetje tarwe. We moeten dus aan de pepti en ik moet 4 weken 1 keer per week terugkomen. Er waren nog wat kleine dingetjes volgens het apparaat die met behandeling weggehaald konden worden maar het belangrijkste is dus de voeding.

    Sassie, sorry dat ik je topic zo loop te vervuilen... hoe is het nu met Pete? Zie je al verbetering? Misschien is het voor jullie ook handig om eens langs iemand te gaan die aan bio-resonantie doet?
     
  7. marsab

    marsab VIP lid

    6 okt 2006
    6.315
    0
    0
    Leerkracht basisonderwijs, hobby fotografe
    Twente

    Ik zou geen vaseline gebruiken hoor!
    Mijn zus heeft ook altijd veel problemen met haar huid gehad en de huisarts raadde gelijk de vaseline af.
    Nog voordat ze naar een huidspecialist ging.
    Dit omdat vaseline de hele huid afsluit voor alles.
    Er kan niks in maar ook niks uit. Dus de huid raakt potdicht.
    Niet echt super dus!
    Wel handig voor luieruitslag enzo....
     
  8. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.292
    0
    0
    Geen probleem hoor :)

    Met Pete gaat het redelijk. Hij is enorm verkouden, misschien dat dit ermee te maken heeft dat zijn huidje even wat erger was?
    Op het moment heeft hij bijna geen rode plekken meer, het is nu vooral erg droog.
    Die creme van Weleda heeft wel geholpen voor de exceem-achtige plekken. Nu ben ik even met vaseline aan het smeren voor zijn droge huidje. Even kijken of het de komende dagen minder wordt.

    Fioontje, pukkelachtig? Komen er bij jou pukkeltjes? Bij ons zijn het echt rode plekken, niet echt pukkeltjes. En niet op de wangen, maar meer op de plaats waar normaal bakkebaarden groeien.

    Stitch, mijn man heeft ook veel last gehad van exceem als kind. Nu heeft hij nog steeds een gevoelige huid.

    Manuela, heeft ze nog meer dingen die bij een koemelkallergie passen? Pete heeft namelijk verder nergens last van, alleen dat probleemhuidje. En wat doet een man die aan bio-resonantie doet? Hoe kun je die vinden in je omgeving?
    En is Pepti gewoon in de winkel te halen? Pete krijgt nu hypo-allergeen, ik had begrepen dat dit eigenlijk al ter preventie van koemelkallergie is? Heeft Pepti bij ons dan wel nut?

    Groetjes Saskia
     
  9. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Louise heeft inderdaad verder nergens last van, ze is bijna altijd vrolijk, tenzij het eczeem weer gaat jeuken. Dan zie je gewoon dat ze er erg last van heeft.

    Pepti kun je inderdaad wel gewoon in de winkel kopen maar ik zou niet zomaar andere voeding uitproberen en dit eerst even met je ha/cb/ka overleggen. De pepti had ik al besproken op het cb en zij raadde mij aan om dit te gaan gebruiken, daarna zij die man het dus ook. Zover ik het heb begrepen is hypo allergeen een goede voeding ter preventie maar pepti gebruik je als er dus al koemelkallergie klachten zijn. Dus dat het tot uiting is gekomen.

    Een therapeut kun je vinden via deze link: http://www.bioresonantie.nl/default.asp?Theme=7&catid=7

    Op deze site staat meer info over hoe het is zijn werk gaat.

    En dit is de site van waar ik naartoe ga: www.biofys.nl
     
  10. laury

    laury Lid

    28 jun 2006
    83
    0
    0
    Mijn kindje heeft er ook ontzettend veel last van. Het hele huidje (gezicht, buik, benen en armen) zitten onder de rode plekken. Sommige dagen is het wat erger dan andere. Helaas jeukt het nogal en krabt mijn ukkepuk de plekken tot bloedens toe open. Volgens de huisarts is het een allergie, maar er is nog niet bekend waarvoor. Ik heb inmiddels alle zalfjes al geprobeerd, maar niets helpt.

    Mijn ukkie slaapt nu (ook tussendoor in de box) met handschoenen aan. Ook in de auto doen we ze om. Heel zielig, maar het is beter dan bloed.

    Op het consultatieburo kreeg ik de tip om eens "ouderwetse uierzalf" te proberen. Drie keer per dag helemaal insmeren......en het helpt! We zijn hier echt enorm blij mee. Het is (nog) niet helemaal weg, maar het gaat de goede kant op.

    Misschien ook wat voor jullie om te proberen. Vasline hielp niet voldoende, omdat dat te snel in de huid trekt.
     
  11. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.292
    0
    0
    Manuela, heeft jouw meisje altijd last van die uitslag? Bij Pete is het nu bijna over lijkt het wel. Hebben zij een kma altijd last van die eczeem/uitslag?
     

Deel Deze Pagina