Mijn vraag staat hier al boven. Ik vraag het omdat ik zoveel verschillende dingen lees over wat er wel of juist niet te zien was tijdens de eerste echo. Groetjes, Monique
Ik kreeg mijn eerste echo met 4 weken. Er was een klein stipje te zien aldus de gyneacoloog. Ik zag echt helemaal niets
Ik kreeg hem met 6 weken en 2 dagen, foto staat in mn album. Ik kreeg hem zo vroeg, omdat ik onder behandeling van een gyn liep.
Ik loop ook onder behandeling van een gyn ivm een stollingsafwijking. Bij mij was er afgelopen vrijdag een vruchtzakje te zien. Maar je hoort zoveel verschillende verhalen over wat er nu te zien was op de eerste echo,dus dacht ik laat ik eens vragen wat er bij de anderen te zien was. Bedankt voor jullie antwoorden!
Ik kreeg 'm ook pas met 10 weken en 5 dagen. Ik kon toen alles al wel heel goed zien, handjes en voetjes enzo, dus het was het wachten wel waard vond ik. We konden toen ook al het hartje horen kloppen .
Ik krijg 17 april een echo omdat ik wat bloedverlies heb gehad(heb). Ik ben dan 7wkn en 1dag.Hoop dat ik dan wel wat kan zien en dat het goed is natuurlijk.
Mo, ik heb ook met 7 weken en 1 dag een echo gehad en beebje was 1,1 cm groot en had een kloppend hartje! Dus ik hoop echt dat jij dit ook te zien krijgt. Al waarschuwde de gyn mij wle van tevoren dat 7 weken soms te vroeg is om wat te zien en dat je beter bij 8 weken kan. Maar het bleek hier al snel dat we zelfs een paar dagen voorlopen. Jij gaat ook goed nieuws krijgen hoor!
Met 12 weken pas, dan is het pas goed te zien allemaal. Begreep van mijn vk's dat als je er eerder een krijgt dat dan met medische reden is?
Klopt Hope, ik ben nu 12 weken en krijg morgen mijn derde echo. Maar dat is dus zeker niet voor de lol!
Dit heb ik dus ook en maak me toch wel een beetje zorgen.Morgen krijg ik mijn eerste echo en dan ben ik 9 weken en 2 dagen zwanger. Laat je even weten hoe het is gegaan?
Tuurlijk laat ik even weten hoe het gegaan is. Jij heel veel succes morgen!Je krijgt vast een mooi kindje te zien! Laat jij het ook even weten? Gr,Monique