de kwaliteit vd zaadcellen kan trouwens wel per week verschillen. ík heb eens een onderzoek gezien waarbij wekelijks bij een gezonde man het sperma onderzocht werd, hij had meestal normale waarden, maar ook af en toe te lage waarden. Dit kan bijv. komen door invloeden van buitenaf griepje oid. Dus het kan lonen om nog een onderzoek aan te vragen
pfff bij ons is A 0 B 16 c 14 d 70 wel heeeeeeeeeeel erg slecht he! pfff raak er echt moedeloos van.... wat is PH sperma 8,3 volume 2,5 conc.spermat. 0,6 abs.aant.sp. (2) conc. rondcel (1,8) conc.granul. (1,1) ziet er echt niet goed uit volgens mij tussen haakjes is onze uitslag
Wat ik heb gevonden is het zo, dat de ph en het volume aan de waardes voldoen. De concentratie spermat. ligt onder de waardes. De rest kan ik niet verklaren. De beweeglijkheid is niet top, maar ook daar kan je nu nog niets aan hangen. De gyn weet je precies te vertellen wat je kansen zijn. Verder kunnen sperma-uitslagen ontzettend verschillen.
Hey allemaal, ben ik weer. Afgelopen vrijdag heeft mijn vriend een nieuw potje ingeleverd. A.s. vrijdag krijgen we de uitslag. Ik hou jullie op de hoogte. Iedereen bedankt voor de reacties...
aan die link die was geplaatst, had ik wel wat aan. maar wij hebben alleen het volume, de concentratie en de beweeglijkheid gekregen. de uitslag werd gegeven dmv een VCM score. weten jullie daar iets meer van?
Hey dames, Gisteren hebben wij ook onze uitslag gekregen. Gingen langs bij de huistarts. Ze gaf ons een formulier met de uitslag. Ze zei erbij dat het erg slecht was. Kwam heel hard aan Mannetje mag volgende week weer een potje inleveren zodat we kunnen vergelijken.. Maar is dit heel slecht? Wie kan mij dat vertellen? Heb formulier helaas nu niet bij me, maar weet de mobiliteit percentage uit m'n hoofd. A - 25 B - 26 C - 8 D - 41 Ze had het netjes uitgelegd, maar ik barstte uit in tranen waardoor ik niet aandachtig kon luisteren, volgende week gaan we naar de gyn. ben benieuwd wat zij gaat zeggen. Maar ben toch benieuwd hoe erg het is..
Hoi Enise, De beweeglijkheid is absoluut niet slecht hoor, juist heel goed! A en B moeten samen meer dan 50 zijn. Bij ons was de beweeglijkheid van A type 0 procent en toch door de andere uitslagen zouden wij spontaan zwanger moeten kunnen worden met die uitslag. Dus raak niet in paniek meid! En laat je goed voorlichten. Groet, Marit
De beweeglijkheid is goed. Ben trouwens wel benieuwd naar de hoeveelheid/aantal zaadcellen. Dan kunnen we er misschien meer over zeggen.
Owhh gelukkig, zo erg is het dus niet? Ze deed wel alsof het heel erg was hey Ik zal als ik thuis ben even kijken, dan laat ik het morgen weten..
Hey, Ik moest naar volume kijken toch? Daar stond 2.0 Hoe belangrijk zijn de abnormale vormen? Die was ook erg hoog, 96 is daar de uitslag van..
kheb zojuist t lab gebeld.. en die bellen mij over kwartier terug om wat dingen uit te leggen.. ben benieuwd...
wij hebben de tweede test binnen...Mijn vriend heeft ook te veel abnormalen vormen. Ik ga eens zoeken op internet.. Wij worden trouwens doorgewezen naar de fertiliteitspoli
Heb je daar al een afspraak? Wij gaan de 25ste weer naar de gyn om de uitslagen te bespreken.. Ben benieuwd wat ze ons gaat adviseren..
mij vriend heeft 94% slechte vorm. en 0% snelle zwemmers. de huisarts zei dat een natuurlijke zwangerschap er echt niet in zit. 6% heeft dus een goede vorm. de rest zwemt rondjes of achteruit ofzo. maar in ieder geval niet naar je ei. de vorm zegt ook of een spermacel 2 staarten heeft of geen kop of een te dunne staart enz... succes!