Je pendel over mijn bevallingsdatum klopte niet je zei 16 juni en het was 13 juni maar zeker bedankt voor het pendelen!
Helaas was/is je pendel voor mij niet juist. Je had juni voorspeld, maar intussen bijna einde juni en niet zwanger. Toch bedankt!
@Vancleka balen misschien moet je je banner even aanpassen daar staat dat je 13 weken zwanger bent? @junyor gefeliciteerd! En wat maf want je was toch ongesteld?
Goedemorgen lieve meis, je had gependeld dat ik deze maand een positieve test in handen zou krijgen dus ben benieuwd!! Laat het je weten en in de poll! En als het zo is en het blijft goed gaan had je gependeld dat we een jongen zouden krijgen, ben benieuwd! Dit laat ik je wederom dan ook weten! Bedankt voor het pendelen meis!
Hoi lieve shart, je had gelijk!!!! Ik heb net positief getest! Nu hopen dat alles goed gaat!!! Dank je wel voor het pendelen!
Hoi Shart, je had voor mij september gependeld en dat was ook niet erg geweest maar ben in de maand juli zwanger geworden.