Hoi dames, Ik heb al een ruime jaar niet meer voor hier gependeld maar ik wil het vanaf morgen weer oppakken. Van 12 uur tot 13:30 kan ik dan pendel verzoekjes pendelen. Ik doe het alleen door de weeks Dus wil je gependeld worden heb ik je volledige naam en geboortedatum nodig Veel liefs Bianca.
Wat leuk dat je weer pendelt. Ik heb je een PB gestuurd (begrijp uit je post dat er verzoeken verstuurd mogen worden en je deze morgen beantwoord). Ik weet niet of ik het goed begrepen heb, dus als er nu nog geen verzoeken verstuurd mochten worden alvast mijn excuses.
Ik heb je ook een berichtje gestuurd Hoop dat ik je openingspost goed heb begrepen, anders ook van mijn kant een excuus
Hihi ik doe het alleen door de weeks maar ik heb nu maar 3 verzoekjes dus die doe ik nu even Dan worden jullie nu gependeld. Gr Bianca
Oops! Niet goed gelezen, sorry! Heb je inmiddels een pb gestuurd,maar begrijp dat de tijden voor morgen zijn? sorry..
Oooh das helemaal lief van je hihi (heb morgen geen tijd om te sturen ivm de hele dag op t werk zijn)
Haay sorry ik heb je ook Al een pb gestuurd ik heb morgen inderdaad ook een erg drukke dag en ben heeel nieuwschierig naar een pendel dus heb je ook nu al een pb gestuurd xxxxx
Super zo'n snelle reactie! Hoop zo dat het klopt, dat zou betekenen dat het deze maand raak is! Heb 3 sep mijn NOD, en volgens de pendel test ik deze maand positief. Wat spannend!!! Bedankt voor het pendelen!
Hier ook haastig een pb gestuurd om op tijd te zijn. en toen pas goed gelezen! Hopelijk wil je hem nog wel verwerken..
Hoi dames, Ik heb nog meer dan 40 verzoeken staan die ik vandaag probeerd allemaal gependeld te krijgen. Er kan gewoon aanvraagjes gestuurt worden. Savonds als kids op bed liggen pendel ik ook regelmatig een uurtje
Zo dat zijn er veel zeg! Er is veel animo blijkbaar haha. Alvast bedankt, ennuuh, ook aan jezelf denken he! We hebben wel geduld!