In eerste instantie als 'ielaai', maar als iemand zich voor zou stellen als 'eelie' of er zou één keer gezegd worden dat dat de uitspraak is, dan zou ik dat zonder problemen overnemen.
Oorspronkelijk geplaatst door NiekeKris In eerste instantie als 'ielaai', maar als iemand zich voor zou stellen als 'eelie' of er zou één keer gezegd worden dat dat de uitspraak is, dan zou ik dat zonder problemen overnemen. + nog 1
Eelie, dat komt omdat ik iemand ken die zo heet! Maar nu ben ik erg benieuwd hoe jij het zelf in gedachte had?
Uitgesproken als Ielaai vinden wij deze naam erg mooi, als Eelie klinkt ie toch wat vrouwelijk. Om de uitspraak te verduidelijken, zouden wij aan de naam moeten gaan knutselen (Elay?) maar dat willen wij dus niet. Lastig!