Titel zegt het al ik ben er achter gekomen dat mijn vriend een affaire heeft. ong 7 maanden nu. Desbestreffende "dame" heeft zelfs onder ons gewoond, elke keer als ik hem met iets verdachts heb geconfronteerd heeft hij keihard in mijn gezicht gelogen. ik ben zo kwaad en teleurgesteld het ergste is dat zij nog het topje van de ijsberg is hij is dus kennelijk ook naar bed geweest met een vriendin van mij die me zelfs nog naar echo's heeft vergezeld en nog een aantal andere vrouwen die hij stuk voor stuk ook allemaal doodleuk op de koffie heeft uitgenodigd bij ons . waarom schaamt hij zich niet waarom schamen zij zich niet om mij gewoon in me gezicht aan te kijken en hallo te zeggen. ik heb zojuist mijn eigen spaargeld uitgeleend aan voorschot kdv. en rond mei verwacht ik met alle teruggave's van toeslag en dergelijke wel op een reël bedrag te zitten om een eigen huisje te huren met bijkomende kosten. ik weet niet wat ik moet doen nu zou eventueel naar mijn moeder kunnen. maar het is niet echt een optie ivm weinig plek . ik ben er zo misselijk en boos om. hij weet nog niet dat ik het weet wat kan ik doen om er zo goed mogelijk van af te komen zonder veel gedonder.
Oh wat erg voor je Hoe ben je erachter gekomen? Als je uit elkaar wil gaan (wat ik wel lees uit je tekst?) kan hij dan niet beter (tijdelijk) ergens anders gaan zitten? Ik zou met kind niet weg gaan hoor, hij heeft dit gedaan heel veel sterkte!
Meid, pak je kind en spullen en wegwezen daar. Ik zou geen woord meer vuilmaken aan hem. Dat zou ik hem niet eens gunnen. Kan je tijdelijk bij je ouders terecht? Hij zal er onderuit proberen te komen met leugens of je mooie beloftes doen zodat je blijft. Praat er met iemand over, ga huilen en schreeuwen. Zorg dat het een beetje oplucht en je je gedachtes kan verzetten. Heeeeel veel sterkte!
Oh hemel, sterkte met alles! Hoe hebben jullie op het moment alles geregeld? Qua wonen/financien/samenleven? Heb je trouwe vrienden en familie om je nu bij te staan? Wil je iemand erbij hebben als je met hem gaat praten?
Ik zou hem eruit gooien! al zijn meuk op straat, sloten vervangen en laat hij het maar lekker uit zoeken.
Jeetje wat een ontdekking.. wat moet jouw wereld nu donker kijken Heel veel sterkte meid en een dikek knuffel
Ik zou mijn kindje een nachtje uit logeren doen. Ik zou die 'beste' vriendin en de onderbuurvrouw uitnodigen voor een drankje. En dan als ze er alle 3 zijn vragen of ze het alle 3 lekker vonden. Ik zou een foto van mijn kindje op tafel smijten en vragen of ze enig moment aan hem/haar hebben gedacht tijdens hun avontuurtje. Dat haar/zijn leventje nu op de kop staat en of ze haar dat even haarfijn gaan uitleggen ( gaan ze niet doen natuurlijk ) Daarnaast zou ik zorgen dat ik al zijn spullen in een tas heb zitten gooi ze alle 3 het huis uit en zijn spullen volgen via het raam van boven naar buiten. Heel kinderachtig maar het lucht vast op!
Ik wou het wat subtieler zeggen maar idd: trap 'm eruit Ik kan best heel veel begrijpen hoor, maar als iemand je zo in de zeik neemt, zovaak, met je vriendin ook nog eens en die vrouwen op de koffie uitnodigt?! Dan ben is het echt een creep!!
Neuh vind ik eigenlijk niet kinderachtig. Ze mogen best weten wat ze hebben aangericht. Ik zou wel de eer aan mezelf houden en niet asociaal gaan schreeuwen. Maar je zou het ze zeker mogen laten weten vind ik.
Sterkte meid! Doe geen dingen in je boosheid waar hij je later op kan pakken. Wees de volwassene van jullie 2. Wil hij niet weggaan ga dan zelf weg. Ik begrijp dat er kinderen zijn dus zorg ervoor dat voor hun alles rustig verloopt. Edit de optie van kusjes1986 kan ook maar wel als je kindje uit logeren is.
als ik nu weg ga heeft hij schulden bij mij die ik niet terug verwacht ik werk 5 halve dagen p/w en mijn kindje gaat 3 dagen naar de opvang en de zaterdag naar oma hij is op dit moment leidend in de zin van dat hij full-time werkt . en dus meer geld heeft, ik had al vermoedens en heb het meisje met wie hij vreemd ging rechtstreeks geconfronteerd. zij loog eerst nog, het was zo een raar gesprek. ik heb tegen haar gezegd dat ze wel beter kan dan alleen minnares zijn en zij heeft daarop gereageerd ik ben zijn enige . hij heeft kleding en dergelijke voor haar gekocht die indirect uiteraard ook door mij zijn betaald. hij deed 2/3 van de huur en ik deed rekeningen als azivo internet en eneco. ik weet dat als ik hem rechtstreeks confronteer nu dat ik een probleem krijg wat opvang voor mijn kindje betreft de dinsdag die hij normaal doet. het huis hier staat op mijn naam .
Ik zou even in je (goede) vriendinnenkring proberen om die dinsdag opvang te regelen. Is vast wel iemand die het tijdelijk wil doen. En anders met je baas gaan praten? Of je tijdelijk wat op kunt lossen. Deze situatie lijkt me niet goed voor jou én je kindje. Ik zou hem eruit knikkeren inderdaad als het huis op jouw naam staat. En als je dat niet wilt, koffers pakken en wegwezen. Er is vast wel een vriendin, broer, zus of tante waar je tijdelijk kunt crashen met je kleintje toch? Bah wat rot dit zeg.
Inderdaad, uitzetten die vent! Gaat ie maar slapen bij een van zijn scharreltjes. Die opvang redt je ook wel. Zou vast z'n kleding inpakken en de rest van zijn zooi. Kan ie vanavond nog z'n koffers pakken. Sterkte meid!
Ik zou zeggen: Doei. Paar takken, paar veters en een stinkende geitenhuid meegeven, kan ie een mooi hutje maken.
Als het huis op u naam staat kan hij je niks maken denk ik. Dus koffers pakken en buiten neerzetten. Rolluiken af, deuren op slot aan de binnenkant, netflix opzetten en chips eten. Laat eventueel een briefje achter op zijn koffer met het adres van zijn minnares. Of mag dat niet?
Wat wil je dan? Het nog een tijdje uitzingen en hem dan pas confronteren? Dat mens ook, met 'ik ben zijn enige' hoe dom kan ze zijn?!
Zow, ik had mij ziekgemeld op mijn werk (bijzondere omstandigheden, je bent er ook letterlijk ziek van - buikpijn, stress, slapeloze nachten etc.) en hem er vervolgens uitgelazerd met al zijn spullen en de sloten veranderd. Verder zou ik de zogenaamde vriendinnen laten weten dat ze zich rot moesten schamen en dat je ze nooit meer wil zien of spreken. En verder je rug recht houden en je poot stijf. Laat ze maar zien wie de sterkste is. Jij. Voor je kind. En vervolgens afspraken maken met de kinderopvang en eventueel een buurvrouw, moeder, familielid of iets dergelijks. Met hem zou ik zelf ook geen contact meer willen, dus ik denk dat ik vrijwel meteen een ander telefoonnummer had geregeld, zodat ik dat 'gezeur' niet meer hoef aan te horen. Want dat is ongetwijfeld wat hij gaat doen; praten, zeuren, slijmen... En ik zou zijn stem ook totaal niet (nooit!) meer willen horen.