Die van mij (inmiddels al aantal jaartjes dood) heette Zowi Vind Co, of Bo ook wel geinig voor een hamster. Sowieso zou ik voor een korte naam gaan.
Hannibal of boemibal hihihihihi Holle bolle Gijs Meneer Jansen Herman Plopje Ervan uitgaande dat het een mannetje is...
Mijn tweelingmeiden(17) hebben een hamster en die heet (hoe kan het ook anders met een mama die wekelijks cupcakes bakt)....je raad het al.. "Cupcake".
Onze hamster heet Poes. Hij moest een naam, wij konden er geen bedenken en tja ik noemde hem al een tijdje poes dus tja zo is het poes gebleven. Zelfs de kinderen noemen hem dus poes, wss niet erg opvoedkundig maar vooruit!
Die van ons (die nu dood zijn) heette Ceasar en Cleopatra, tja mijn zoon houdt nu eenmaal erg van het oude Egypte hahahaha