Het klinkt heel stom en nog ver weg, maar ik ga stilaan beginnen aan de planning voor ons meisje haar 2de verjaardag. Net zoals haar eerste verjaardag gaan we er ook dit jaar een groot feest van maken. Nu liggen er 2 thema's op tafel: Sesamstraat of vlinders. Ik vind ze allebeid geweldig! Mijn man vindt dat we voor Sesamstraat moeten gaan. Maar mij lijkt dit thema leuker als ze wat ouder is. Wat denken jullie? Mezelf kennende zal ze nooit 2 keer eenzelfde feestje krijgen Ben niet neurotisch, hoor! En ook geen controle freak
Voor een meisje lijkt mij vlinders leuker ... maar ja welke van die 2 vindt ze zelf het leukst denk je?
ik denk sesamstraat (hier wordt het niet gekeken) vlinders zijn ook leuk als ze 6 of 7 is . Dat blijft leuk. Dus als je eens een jaar geen ideeen meer hebt, kun je altijd terugvallen op de vlinders .
Jou lijkt Sesamstraat leuker als ze ouder is? Mij juist niet, vlinders wel. Dus daarvan uitgaande zou ik nu voor Sesamstraat gaan.