... dat ik in verwachting zou zijn van een tweeling. Ik was eigenlijk zelfs verbaast bij de eerste echo met 7w4d dat er 1 garnaal met flikkerend lampje was hihi (wel dolgelukkig natuurlijk!) en ook met 12 weken echo weer 1 spartelent kindje, kerngezond, perfect, tranen over mijn wangen (wat bewegelijk! en het was ineens een mensje!) Maar waar zit die 2de dan? Het gevoel blijft maar hangen, maar toch maar eens los gaan laten dan. Ik ben dolgelukkig als het er eentje is hoor begrijp me niet verkeerd. Maar ik denk dat het net zo is dat met dat sommige mensen 'weten' dat het een jongetje word, en horen ineens dat het een meid word hihi. Tis even wennen Ik testte ook al 4 dagen voor mijn overtijd-zijn en savonds, en het was gelijk een gelukte test. Ook ben ik tot nu toe 'dubbel' beroerd enzo haha..Maar later las ik weer dat dit niet uitmaakte? Het heeft zo niet veel inhoud hihi, maar ik heb het nu wel even van me afgeschreven Ik heb over 2 weken mijn 3e echo (16 weken) en nog 9 hierna! (echo-grage gyn, ik hoef ze niet te betalen! doet hij voor zichzelf! ) Heb al weer helemaal zin om het baby-tje te zien! en wie weer al weten wat het word Zijn er eigenlijk meer geweest die dit gevoel hebben gehad bij een zwangerschap?
Tuurlijk bij de geboorte van mijn oudste dochter zat er ook een piepklein placentaatje in aanmaak naast plus nog meer dingen. Maar dit is al heel vroeg in de zwangerschap misgegaan. Ik heb het alleen nooit op een echo gezien toen was het al niet goed. Dus heb altijd maar 1 kindje gezien. Jij hebt het wel op een echo gezien begrijp ik? Soms denk ik er nog wel eens even aan. Maar ach je kan ook niet blijven hangen in het als als??
Hoi hoi, Bij mijn eerste zwangerschap was ik in verwachting van een tweeling, bij de eerste echo (toen was ik 6 wken, ivm bloedverlies) is dit niet gezien. Ik heb met 13 weken een volledige miskraam gekregen, dwz ik ging plassen, de stortluiken gingen open, er kwam een lading vruchtwater, bloed en een "groot ding". Ik zat op het toilet op onze boot (onderwatertoilet, alles spoelt gelijk weg) en heb om mijn man geroepen. Hij heeft wel iets opgepakt in de pot maar was ook in shock. De volgende dag kon ik terecht in het ziekenhuis en bleek dat er gewoon nog een kindje zat en de baarmoedermond was weer potdicht. Ik heb toen nooit geweten dat er dus eigenlijk 2 zouden zijn. Met deze zwangerschap had ik heel sterk het gevoel dat het er 2 zouden zijn, maar neehoor het is er 1. Met 12 weken zou het anders niet te missen moeten zijn. Ik schrok wel even bij de eerst echo in deze zwangerschap want ik zag gelijk 2 ronde zwarte vlekken, maar 1 bleek een cyste te zijn van de eicel. Het slijt wel gaandeweg de zwangerschap, wij wisten met 17 weken dat we een jongetje verwachten en dan kun je ook daar echt mee bezig houden. Ik wens je een hele fijne zwangerschap en een mooie echo over 2 weken. Groetjes, Rosanna