zit hier even achter de pc wat te tikken, en tinkywinky staat op hoor ik een hoop gerommel, ik dacht dat ienimini naar de tubbies zat te kijken Dus ik kijk om het hoekje, zit ze met haar kleine stoeltje op tafel met de ijscowagen van dr zus te spelen Hai mama....moet echt mijn eigen zo in houden om niet de slappe lach te krijgen....en ik moet haar straf geven....pffff wat een deugniet toch....
Hahahaha geweldig! Hier ook altijd hoor, als 't even iets te stil is, heeft meneer gelijk wat uitgehaald. Ik schrik me soms echt dood. Toen 'ie 10 maanden was stond 'ie ineens op de vensterbank (weet nog steeds niet hoe 'ie 't voor elkaar heeft gekregen) en laatst was ik 'm kwijt, was ie 'in de onderste "la" van de vaatwasser gaan zitten.
Hehe, ze kijkt echt van "heb ik dan iets gedaan mama?". Ik weet hier dat ik Kyra moet controleren als ze meer dan een minuut stil is want dan is ze geheid iets stouts aan het doen.
Hahaha inderdaad je moet er wat van zeggen , maar het is ook wel weer erg lachwekkend hoor! En dat koppie! Ik doe toch niets fout?! Super!
Als het lijkt op het stoeltje wat wij hebben is het gewoon schuimrubber met een hoes eromheen, dus dat weegt drie keer niets.
Maar waarom mag een kind nou niet gewoon op tafel zitten met een stoel? Kinderachtig hoor Mama. Echt dat koppie, om op te eten zijn ze.
Ik vind dat snoetje van haar zo lollig, die in je banner ook, zit er altijd naar te kijken. Superleuk (en stout) wijffie.