De nieuwe eigenaar is toch maar gestopt na alle ophef en bedreigingen. Ik begrijp gewoon niet hoe je kunt denken dat het een goed idee is om op die plek weer een zorgboerderij te starten. Dat hij niets wist lijkt mij onmogelijk. Overigens liep de oude eigenaar er ook nog gewoond rond.
Klopt, ze hebben gezegd door alle ophef en bedreigingen per direct te stoppen. Ik kan mij ook niet voorstellen dat hij niets wist, want tegen de dame van undercover waren ze ook meteen heel open over hun "werkwijze " waren. En daarbij zijn ze ook nog eens goed bevriend én wonen de anderen inderdaad nog in het pand
Als er ooit iemand aan mijn kind zit dan speel ik 100% ook voor eigen rechter Voorbeelden genoeg dat het er hier veel te soft aan toe gaat
Komende zondag schijnt er een vervolg te komen. Ik heb verhalen gehoord maar heb het nog niet durven terugkijken...
Misselijkmakend! En blijven zeggen het 'part of the behandeling' is... Gek! Gelukkig hebben ze ze allemaal opgepakt las ik net op Alberto zijn insta. Hoop dat ze allemaal met zijn allen in een ondergrondse bunker worden opgesloten met 1 brood per week en jerrycan water van 5 liter per week. Zelfs een cel is echt te mooi en goed voor deze gruwelijke monsters!
Zit nu deel 1 't kijken en de tranen zitten hoog en zit met kippenvel te kijken, wat vreselijk dit allemaal. Werk zelf met mensen met dementie en dit zou nooit in mijn opkomen, het gedrag heeft een reden en dat moet je zien te achterhalen ipv te straffen.
Deel 1 maar een stukje gekeken. Nu dacht ik deel 2 is met confrontatie dus misschien qua beelden minder heftig.. Nou ik kijk met droge ogen naar true crime maar dit kan ik gewoon echt niet aanzien.