wij hebben 3 prachtige kids en hebben de wens voor een 4e wondertje. We hopen dat het ons in de toekomst ook gegeven mag worden. Maar wat voor auto kan je het beste hebben voor 4 kinderen? Waar rijden jullie in met 4 of meer kinderen?
Inderdaad een hele leuke auto zeg! Tweede hands ook niet eens duur. Marktplaats.nl > OPEL Zafira 1.8-16V Elegance - Auto's - Opel
Ik zou ook gaan voor een zafira of een zafira achtig model, er zijn meer merken die ook zulke type auto's hebben.
ik heb geen 4 kinderen, maar mijn ouders hadden dat wel. Zij reden in een Chrysler voyager Intussen hebben ze die niet meer, want 3 van de 4 kinderen zijn het huis uit, maar we hebben er wel veel plezier van gehad! En er was heel veel ruimte in die auto's! Er was genoeg ruimte voor 7 mensen en een hond (en dan had iedereen meer dan genoeg ruimte!) Ze hebben nog getwijfeld over een multipla, want die is zo ruim (en daar hadden we wel gelijk in, hij is heel praktisch), maar dat is 'm niet geworden (gelukkig, want wat zijn die dingen lelijk).
wij rijden 2 autos op moment dat we met zn allen weg gaan oudste 2 zitten elk weekend bij hun vader, dus de keren dat we met het hele gezin erop uit trekken.. zijn gering.. daarom de keuze om gewoon met 2 auto's te rijden dan
Toyota - Picnic Renault - Espace Fiat - Ulysse Toyota - Avenisis verso Opel - Sinatra Dat is wat ik zo snel kan bedenken.
bedankt voor het meedenken dames!! ik heb zelf geen rijbewijs dus geen optie voor 2 auto's hier. Moet maar eens even gaan sneupen naar de merken die jullie hier hebben staan misschin zit er wat leuks tussen!
Mitsubishi Space Wagon. 6 plaatsen exclusief bestuurder. Wij hebben er zo één; http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Mitsubishi_Space_Wagon_2nd_gen_Sweden.JPG Er zijn ook nieuwere modellen, maar die worden volgens mij ook niet meer gemaakt. De opvolger van de Space Wagon is de Grandis;deze heeft ook 7 plaatsen.
Hoi, Eerder toen ik nog bij mijn partner was hadden we een chervolet 8 persoons was dikke lol in die auto maar die is weg. Nu rij ik nog in een volvo s40 en ben op zoek naar een Renault - Espace deze zitten kwa verbruik en weg belasting leuk en ze zien er ook wel aardig uit.
goedkoop en 7 plaatsen de dacia logan. En denk ook aan de veiligheid! De chrysler voyager is iig niet veilig
renault espace hebben wij. De iets oudere versie en zijn 66 euro kwijt aan de wegenbeslasting prima te doen dus en wil deze nooit meer kwijt en tegen de tijd komt er iets nieuwer
Het ligt er ook aan wat je budget is om de auto te kunnen betalen. De ene auto is duurder in onderhoud dan de andere.
De dacia logan wordt ook als 7 persoon gemaakt! En het grote voordeel, hij is betaalbaar!!! We zijn er serieus over aan het denken.