Waar zijn leuke juniorbedjes te koop? Ik ben op zoek naar een witte en een beetje een strak model. Heb al wat rond gekeken op internet maar nog niet gevonden wat ik zoek.
Wij hebben een wit juniorbedje van de IKEA, die kun je ook makkelijk in andere kleuren schilderen als je dat wilt. Deze heeft 2 schapen op t hoofdeinde
Ikea inderdaad. Babyzaken (Prenatal, Babydump) Marktplaats Lifetime en Flexa hebben ook leuke kinderbedden, maar dit zijn vooral bedden in grotere maten.
Bobita hebben wij onze spullen van Bopita : Baby Expres niet gekozen voor IKEA omdat deze een afwijkende maatvoering heeft. (en ik vind de kwaliteit niet voldoende)
Wij hebben het bedje van Lief. Voor een meisje is deze niet zo strak maar voor een jongetje is hij al wat strakker. Erg stevig zijn ze in ieder geval. Wij hebben wel de versie voordat ze in confilict kwamen met de fabrikant en overgestapt zijn naar een andere fabrikant dus ik weet niet hoe de nieuwe bedjes zijn. Maar Lief kennende zullen ze niet ingeleverd hebben op kwaliteit.
Wat een leuke kamertjes. Staan alleen geen prijzen op de website? Enig idee wat de prijzen ongeveer zijn?
Ik heb hier een bedje besteld, twijfel alleen of ik de Bar&Mar van 130 cm ga doen of de Bommel van 150 cm. Allebei wel in het wit. Ik weet niet of je dit leuke bedjes vindt? Tom en Lilly 'Furniture for important kids' - Peuterbedden
Ik ben erg fan van marktplaats Daar voor mijn beide kindjes leuke bedjes gevonden! Allebei van Bopita trouwens.
Wij gaan waarschijnlijk voor deze Juniorbed Daan van 189,99 NU 79,99# Hier momenteel even geen heel ruim butget en Ikea valt voor ons af dus dan blijft er niet veel keus over. Coming Kids hebben wij ook naar gekeken maar vond ik niet zo mooi. Bopita heeft idd mooie bedjes maar momenteel even wat te duur voor ons. Flexa vind ik ook mooie kwaliteit bedden hebben.
Bobita is vrij prijzig.. ik heb geloof ik 250-300 euro betaald voor het bedje inclusief lattenbodem ex matras. Wel bij Prenatal gekocht indertijd met zo'n mama korting!
Ik vind deze zó gaaf! Tom en Lilly 'Furniture for important kids' - Bommel Kwalitatief ziet het er goed uit en je kunt er gelijk een onderstel bij kopen zodat je er eenvoudig een 'gewoon' kinderbed van kunt maken. Niet super goedkoop maar dan heb je toch voor ruim 300 euro een junior- en een gewoon bed.
Bedden | In de Wijde Wereld Hier heb ik niet gekocht maar alles van Bobita staat erop en nu met korting.. er staat trouwens nog veel meer leuks!
@Red, mijn zus heeft uit diezelfde lijn volgens mij een babykamer, heet ook Daan, ziet er wel prima uit. @Jiska, oh, zeker een leuk bed! Wij hebben een Bopita, maar geen witte, was flink afgeprijsd ergens tijdens een opheffingsuitverkoop.
@ Jo79: Hij is gaaf hè . @ Cygnet: So, dat is zeker een leuke site, zeg. Ook het 'gewone' Bopita-spul allemaal afgeprijsd. Ben ook gelijk even bij de andere spulletjes wezen neuzen . De kwaliteit van de Bopita-bedden is goed dus? Hout/MDF?