hallo meiden, Zoals ik al eerder hier vertelde is bij mij in 2007 een tussenschot in mijn baarmoeder ontdekt. Vandaag ben ik hiervoor naar de gyn geweest en bij inwendig onderzoek is er gebleken dat hij denkt aan een uterus didelphys, sterker nog hij wist dar bijna voor 100% zeker. Om dit te bevestigen krijg ik een hysteroscopie. Zijn er hier meer meiden met een uterus didelphys en 2 baarmoedermonden? En hoe ging jullie zwangerschap en bevalling? Groetjes
Ik heb er geen ervaring mee op wat voor een vlak dan ook. Misschien dat de meiden bij het forum onderdeel "vruchtbaarheidsbehandelingen" er meer vanaf weten. Ik wens je veel succes en hoop dat al je dromen uit mogen komen.
Ik heb ook een dubbele baarmoeder, alleen een minder ernstige vorm dan jij. Bij mij is er maar 1 baarmoedermond en is het tussenschotje maar gedeeltelijk. Vorige week was ik bij de gynaecoloog omdat wij graag een vierde kindje willen. Ik heb het alle zwangerschappen niet geweten, bij mij is het zwanger worden ook niet zo'n probleem. Zwanger blijven wel, ze zijn alledrie te vroeg geboren en bij een volgende zwangerschap is dat ook wel heel waarschijnlijk. De gyn vertelde mij wel dat er de afgelopen jaren nieuwe technieken zijn ontwikkeld om een vroeggeboorte van te voren te kunnen zien aankomen. Maar goed, ik denk dat bij jou het probleem voornamelijk zit in het zwanger worden. Als je in dit forum zoekt op 'uterus bicornis' of 'dubbele baarmoeder' kun je een aantal topics vinden hierover.