Hallo mensen ik heb gisteren 2 maart 2012 pregnyl 5000 gespoten mijn eitjes waren 19 mm dus groot genoeg om te laten springen nu heb ik erge pijn in mijn onderbuik hebben meer mensen hier last van wanneer kan ik het beste een zwangerschaps test doen is dat dag 12 ? ze zeiden tegen mij dat ik gisteren en vandaag moet sexen wanneer kan het eitjes dan springen de eerste 2 dagen? Groetjes monique
Je eisprong komt ongeveer 36-40 u na de Pregnyl-injectie. Je buikpijn wijst hoogst waarschijnlijk op de naderende eisprong. Is het een drukkend, kramperig gevoel? Je kunt twee weken na de eisprong testen, dat is dus zo'n 15 dagen na de Pregnyl. Eerder testen is onbetrouwbaar. Succes!
Bedankt voor jullie reacties ja dit is de eerste keer dat ik dit gebruik wij hebben gisteren avond gesex en vanmorgen maar ik heb zo last van mij buik het is echt een drukkerig gevoel als op de scooterrei en ik over een drempeltje heen ga heb ik het meeste last er van en een drukkerig gevoel is het verstandig om vanavond nog een keer te sexen?
Moonique@ Ik sluit me aan bij jippie. Die pijn die jij beschrijft klinkt als of idd je ei er aan komt. Gok daarom ook dat je goed geklust hebt[ het blijft een gok] Je zou vanavond nog een keer kunnen klussen, houw de rekening mee dat het zaad dan wel minder kan zijn. En als jij zoveel pijn hebt is de kans op fijn klussen heel klein. Ik zou morgen vroeg proberen als ik je was. Succes meis
Zaadcellen leven gemiddeld 2-3 dagen. Als je het gisteravond gedaan hebt en vanochtend, dan is dat in principe voldoende. Je eisprong heb je vandaag. Dus dan zijn er nog levende zaadcellen in je lichaam aanwezig en is het niet nodig om het vanavond weer te doen. Waarschijnlijk heb je dan je eisprong ook al gehad en een eicel is maar een paar uren te bevruchten. Dus ik zou het hierbij laten, of het alleen doen als je echt zin hebt.
oke ik heb vrijdag de spuit genomen toen heb ik gesport zaterdag 1 keer gesport en zondag 1 keer gesport dus ga de van uit dat nu wel raak mag wezen blijft toch altijd een gok ben nu ook van mijn misselijkheid hoofdpijn en de krampen en drukkerige gevoel af dus denk dat de eisprong als is geweest
Helaas kun je er niet van uit gaan dat het nu raak moet zijn... Er komt zoveel meer bij kijken dan alleen een eicel en zaadcel. Er moet een match zijn, er moet bevruchting optreden, daarna moet het gaan delen in cellen. Die cellen moeten doordelen, het moet innestelen. Dus je baarmoederslijmvlies moet van goede kwaliteit zijn. Je hormonen moeten precies in balans zijn. Als de innesteling goed gaat, moet het nog blijven zitten en het zwangerschapshormoon op gang komen. En dan moet alles nog goed blijven gaan en 38 weken doorgroeien. Door al die factoren is de kans van slagen maar zo'n 20% per cyclus. Maar dat geldt ook als je zonder hulp zwanger probeert te worden. Dus er zit niks anders op dan afwachten en hopen dat je geluk hebt. Succes!
ik heb vandaag al een test gedaan hij was namelijke nog maar 2 dagen goed de test bij deze zie je 1 duidelijke streep en 1 streep heel klein zichtbaar dus nu nog ff 7 dagen wachten op de volgende test
Heeeellll herkenbaar! Ik lag 36 tot 40 uur na de Pregnyl krom van de pijn. Drukkend, verkrampend gevoel. En voelde hem dan springen en PATS weg was het eitje .
Je hebt toch pas afgelopen vrijdag de Pregnyl gespoten?! Ik neem aan dat de artsen je verteld hebben dat Pregnyl puur zwangerschapshormoon is en dat je daardoor vals positief test. Je kunt pas een zwangerschapstest doen als de Pregnyl uit je lichaam is en dat duurt bij 5000 IE een dag of 10-12. Nu krijg je een streepje door de Pregnyl, niet omdat je zwanger bent. En trouwens, er valt nog helemaal niks te meten mocht het wel raak zijn. Pas rond je NOD kun je positief testen met een urinetest, eerder is het niet zichtbaar. Succes!
Ja dat lijkt me logisch . Als die blijft zitten is het niet goed haha. Ben ik het niet mee eens Jippie! Bij veel vrouwen is Pregnyl er inderdaad pas uit met de dagen die jij aangeeft. Bij mij is hij echt 8 dagen na inspuiten vertrokken, 6 dagen na ovulatie dus. Heb dit meerdere malen gemeten met de zwangerschapstest . Verder testte ik ook 8 dagen na TP positief, dit was 12 DPO dus 2 dagen voor mijn NOD. Maar goed ik ben een uitzondering hoor.... Het enige wat je kan testen is of het HCG uit je lijf is van de Pregnyl en testen zijn duur, dus zou zeggen... Wacht tot je NOD (Niet Ongesteldheids Dag). Succes!
Babii 5000 IE is er inderdaad waarschijnlijk eerder uit dan die 10-12 dagen, maar ik wilde toch voor de zekerheid een ruime marge aangeven. Maar ze heeft pas afgelopen vrijdag Pregnyl gespoten en dan is de test dus heel erg duidelijk vals positief!
Mooniqeu@ De test die je gedaan hebt nu is echt pregnyl meis geen zwangerschap. Na 8 dagen is ie idd bij sommige vrouwen er al uit . Zoals bij mij ook het geval was , en ik later zwanger was helaas mk. In de meeste gevallen na 10 15 dagen weet je zeker dat het er uit is. Zo als jipie zegt. En ik hoor samen met babii in het bijzondere rijtje. Gynen zeggen niet voor niks 15 dagen, juist om teleurstellingen te voor komen. Hoe moeilijk ook wees geduldig en hou 15 dagen aan .
Ow sorry Jippie! Dat had ik totaal verkeerd begrepen! Inderdaad, die testen zijn echt heel vals positief helaas..... Als je echt zeker wil weten dat de Pregnyl eruit is, kan je om de dag even testen, maar goed, zonde van je geld. 14 dagen na de Pregnyl mag je testen, dus dan weet je zeker dat het geen vals resultaat meer geeft. Pregnyl is gewoon puur HCG.