Dag dames, Ik wil weer een opleiding gaan volgen..Het liefst om uiteindelijk te gaan vormgeven en in de reclamewereld terecht te komen.. Ik wil deze opleiding deeltijd doen. Zijn er hier dames met ervaringen,tips etc?? Tnxxx!!!
Leuk dat je deze studie gaat doen! Werk zelf al eeuwen als vormgever. Maar... houdt er rekening mee dat in deze sector de banen nu niet voor het oprapen liggen en al helemaal niet parttime. (ik had 3 jaar geleden het geluk om van vijf naar twee dagen in de week te kunnen gaan) Bedrijven hebben zoveel keus dat pas afgestudeerden waarschijnlijk langs het net vissen. Een tijd geleden hebben we ook nog sollicitatierondes gehad, en diegene met bijna geen ervaring worden al meteen aan de kant geschoven. Maar als nog, het is een erg leuke richting om in te werken. Wist al vanaf de basisschool dat ik dat "wilde worden". Heb je er wel de feeling voor? Want het is echt niet zo makkelijk als dat het lijkt. ga je de opleiding via de grafische school doen?
He wat ontzettend leuk! Ik heb dat inderdaad van meerdere mensen gehoord.. Dat zal echt een nadeel zijn. Ik ben me nog aan het orienteren waar ik het wil gaan doen.. En welke specifieke opleiding het beste is.. Of ik er feeling voor heb vind ik nog het moeilijkste van alles. Ik weet dat ik creatief ben, dat ik er ontzettend van hou om dingen vorm te geven, simpele websites, collages etc.. Ik schrijf ontzettend veel, dus ik denk dat het creatieve er wel in zit.. Maar ik onderschat het zeker niet, dus vertel mij eens aan welke eisen ik moet voldoen
Wat je nodig een overvolle dosis aan creativiteit. En doozettingsvermogen omdat je ontwerp ook nog eens 1000 keer afgekeurd kan worden door een chagerijnige artdirector. Kunnen ontwerpen ook als het onderwerp niet echt bij jezelf ligt. Geen 9 tot 5 mentaliteit, om kunnen gaan met deadlines. Ik zou zeggen oefen eerst even. Misschien ken je iemand in je omgeving met een eigen bedrijf. Stel voor om daar de complete huisstijl van te maken (briefpapier, volgvel, envelop, visitekaartje, bedankkkaartje, interface website, kleine leaflet van bv een A5)
Ps waar kom je vandaan? Google anders eens op grafisch lyceum, die heb je zo uit mijn hoofd in Eindhoven, rotterdam, utrecht