Word binnenkort 42 jaar, en we besloten er in eerste instantie voor te gaan. Ondanks mijn leeftijd. Maar daarna na heel wat hobbels en bobbels paar maanden geleden denk ik ondertussen om er toch niet voor te gaan. Maar nu is het definitief, ik heb vanmorgen de laatste pil geslikt en wil er toch voor gaan. Ga nu eerst wachten op mijn eerste natuurlijke menstruatie. En zal veel geduld moeten hebben.
Dank je Hondagirl, we moesten dingen op een rijtje zetten. En ik moest ff rustig worden en precies weten wat ik wilde. Maar de wens is er geweest sinds afgelopen 2 jaren ongeveer. We zijn 4 jaren bij elkaar en het was hectisch. Nu 3 jaren getrouwd en willen het proberen. Ik heb al 3 rondlopende kinderen en 1 overtijd dood geboren. Maar hij heeft nog geen kind.
Hoi Zograagnog1! Wat mooi, ja, de wens laat zich niet temmen soms he, heel veel succes in ieder geval! Zelf (vers) 35, ondanks het voelen als een jong veulen haha, wel realistisch dat de leeftijd kan zorgen voor geduld enzo.... Maar we gaan ervoor! Mooi voorbeeld: mijn lieve zus is ook wat ouder en inmiddels 4 maanden zwanger... ♥ Hoe leuk is dat. Hoop voor jou dat het ook spoedig mag lukken hoor! Grtjs!
Ze is terug!Gezellig!Heb je ook met de gyn overlegd?Wat zei hij? En nu proberen niet zo gek te doen als de afgelopen maanden meid,dit bedoel ik uiteraard in de goede zin,maar dat weet je inmiddels wel
Hoi Pipo, dat beloof ik plechtig! Eerst voorlopig ontpillen en wachten op een regelmatige cyclus. Jaja ik weet het wel. Gezellig ook dat je hebt gereageerd Pipo! Dank je.
Succes hier ook een oudere mama en wij gaan voor de 2de hopelijk gaat het nu wat voorspoediger dan bij de eerste.
Hey wat goed!! Ik ben 38 en net zwanger van de eerste. Ook ik ben mijn man pas twee jaar geleden tegengekomen en wij hebben ook besloten om ervoor te gaan. Wij zijn wel anderhalf jaar bezig geweest maar nu groeit er toch een klein wondertje in mijn buik, zo fijn!! Als je mee wilt kletsen met meer opoes dan ben je welkom in onderstaand topic, fijn ervaringen e.d. uitwisselen. Ik wens je heel veel succes in ieder geval!! http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden-clubs/545321-meer-35-jaar-ouder-op-forum.html