Sinds een aantal dagen ben ik weer heel erg misselijk en het ging de laatste paar weken zo goed, ik kan het soms nog met moeite binnen houden. De misselijkheid komt meestal in de loop van de ochtend opzetten. Als ik uit bed kom eet ik gelijk en eigenlijk de dag door kleine beetjes maar dit helpt niet echt. Ik heb als tip gekregen gemberzuigtabletten iemand hier baad bij gehad? Iemand nog meer tips?
Dat ken ik. De laatste dagen kan ik plots misselijk worden, eerst is er niets aan de hand en dan boem, staat heel mijn maag op zen kop en ben ik super misselijk, het zweet breekt mij op dat moment ook uit. Ik eet ook regelmatig iets kleins om dit te voorkomen maar het is echt vervelend.
Watermeloen, heb je dat al eens geprobeerd? Het middel om misselijkheid tegen te gaan, en nu ook nog eens overal te krijgen, (en erg lekker) bij mij heeft het altijd geholpen, op internet staat dat ook heel hoog aangeprezen voor zwangere vrouwen!