ze vond het super!! hihi....helemaal met haar armpjes zwaaien van opwinding, ze trok eerst wel een heel grappig zuur gezichtje, ik heb het ook bij 3 hapjes gelaten, langzaam beginnen maar
Ah dan snap ik hem ! Ze krijgt dus niet altijd extra water, maar dat heb je een tijdje gedaan ! Helemaal prima maar zag het zo staan en dacht, hmmm das vreemd. Succes met het fruit.
hoera! 2 poepluiers op 1 dag! alles komt eruit, ze zat er helemaal onder maar heeft geslapen als een roosje, lucht duidelijk op
nou mooi meid.... lekker opgelucht nu ??? levi heeft nu standaard 3 mooie poepluiers per dag!!! geen pijn en ik ben blij!!!
ja graag gedaan hoor.... weet best hoe je je voelde hoor iedereen heeft goede tegenstrijdige adviezen en CB staat met het vingertje van dat mag niet tegenover fruit....
nou inderdaad en mijn meisje maar pijn hebben, ik hoop dat het zo blijft, dan was de oplossing heel simpel, het cb raadde vandaag ook nog nutriton aan door de voeding omdat dat de darmpjes in werking zou zetten maar nutriton stopt toch juist?
joh broodmeelpitten toch??? levi hefet dat vanaf begin dat ie er was al voor overgeven reflux.... dat hielp er prima tegen maar niet voor de poepproblemen helaas
ja precies johannesbroodpitmeel, het leek me ook sterk maar ze zullen het wel weten daar natuurlijk maar het lijkt me juist dat het stopt omdat het verdikt.
ja het maakt de voeding juist dik zodat het op de maag blijft liggen wij moesten juist minder ervan bijdoen toen we die klysma's gaven volgens de kinderarts werkte het anders aafrechts
Wij hadden hetzelfde probleem en zijn daardoor op advies van het CB met 4 maanden met fruit begonnen. Hielp wel iets, maar het probleem was nog lang niet over. Wat bij haar hielp, waren die Kindicoldruppels, MAAR pas na een week begonnen die echt goed hun werk te doen. Ik had ze al eens eerder geprobeerd, maar toen na 4 dagen ofzo maar gestopt, omdat ik geen verschil merkte. Moest dus gewoon meer geduld hebben. Als het heel erg was, kreeg ze lactulose. Voor we met fruit begonnen hadden we werkelijk alles al geprobeerd, olie, meer water etc., hielp allemaal niets.