Tip schaafwondjes

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door ukkie1985, 5 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Hier valt mijn dochter inmiddels wel 1-2 keer per week omdat ze te enthousiast over de tegels rent;) met als gevolg al een paar flinke schaafwonden op haar knie.

    Lastig om schoon te maken want het prikt natuurlijk als je er water op doet. Nu hebben we er verse Aloë Vera Plant op gedaan. Als je een stukje van de steel afbreekt en je knijpt erin, dan zit er een doorzichtig goedje in.
    Hier zit iets in wat pijnstillend/verkoelend/ontstekingsremmend is. Zodra ik dit erop doe is ze weer stil. Dan een pleister erop.

    Het wondje geneest zo een stuk sneller dan alleen een pleister.

    Wilde dit graag met jullie delen, hopelijk heeft iemand er iets aan.
     
  2. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.938
    3.954
    113
    Als het echt alleen een schaafwond is zou ik zeggen alleen even schoonmaken met lauw water en dan laten drogen in de zon/lucht.
    Geen pleister, dat vertraagt het genezingroces alleen maar!
     
  3. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    nou bij de tweede val was de schaafwond open met bloed en een stuk vel eraf. Dus na het schoonmaken laat ik har liever niet rond lopen met open vel.. vandaar de pleister met aloe vera
     
  4. Happy12

    Happy12 Niet meer actief

    Mijn dochter is ook zo'n brokkenpiloot;)
    Ik ga het eens proberen, waar haal jij die plant?
    Bedankt voor de tip!
     
  5. maxmees

    maxmees Actief lid

    20 jun 2014
    137
    0
    0
    maastricht
    Bedankt voor de tip! Hier wordt ook heel wat afgevallen ;)
     

Deel Deze Pagina