Ik heb sinds van de week een nieuwe tv. Samsung the Frame. Maar tot nu toe nog niet super blij mee. Van de week is het me 2x gelukt er een paar foto's van mezelf op te krijgen via de Smartthings app. Maar nu krijg ik continu de melding dat hij de foto niet in de Frame kan zetten. Meer mensen deze ervaring? Hoe krijgen jullie foto's erop? Het werkt allemaal totaal niet vlekkeloos.
Ik heb hem nu bijna 3 jaar en erg tevreden over. Alleen gebruik ik jouw genoemde functies niet . Ik zou gewoon ff bellen met de klantenservice?
Thx voor jullie reacties! Ondanks dat de app aangaf ze niet in the frame te kunnen zetten, zag ik ze er gisteren toch ineens in staan. Anders zou ik het idd vandaag proberen via USB.