waar gaat het trouwens heen met deze wereld eerst die 2 babylijkjes in enschede, dan dit weer.. en zo hoor je erg veel de laatste tijd! ik kan er met me verstand niet bij! gewoon
chemische vloeistof met alcohol aan een kind toedienen? ze moeten "papa"zelf ook maar even lekker volgieten met dat goedje. bah kan er zo kwaad om worden, zo'n klein onschuldig kindje vergiftigen......
Kan best geloven dat de moeder dit niet wist hoor. Je gaat er als moeder toch vanuit dat je man en de vader van je kind, even veel houd van je kindje als jij zelf. Dan ga je hem niet in de gaten houden of hij iets stiekems doet. Lijkt me iig een grote shock voor die vrouw als ze dit idd niet wist! Maar idd vergif is meer iets wat vrouwen doen. Arm kleintje. Vraag me af of het nou ziek was van de rommel en daarom al zo lang in het ziekenhuis lag en de vader nu meer rommel gegeven heeft waar door het erger werd ofzo. Of dat t kindje al ziek was en meneer er genoeg van had ofzo
Ik hou mijn dochter in de gaten als een havik, zodra zij zich niet lekker voelt wil ik weten waarom....meestal zijn het natuurlijk griepjes en dan moeten ze uitzieken maar als zij zich ineens vreemd gedraagd of ineens onverklaarbare klachten heeft wil toch weten waarvan dat komt.
Ja! Ik ben nu eenmaal erg wantrouwig.....ik zou iedereen verdenken die bij haar in de buurt kan komen, dus ook mijn man.
Nou sorry hoor maar als er iets mis is met mn kinderen dan is toch echt mn man de laatste die ik verdenk... En zij wilde duidelijk ook weten wat er mis was anders had t kindje niet in t ziekenhuis gelegen
Hij ligt in het ziekenhuis voor iets anders (neurologie) en nu hebben ze geconstateerd dat hij in het ziekenhuis stelselmatig vergiftigd is. En jij mag zeggen dat je, je man als laatste verdenkt, dat is ieders goed recht. Ik heb nu eenmaal meegemaakt dat het in 90% van de gevallen altijd een bekende is.
Misschien veroordelen jullie deze man te snel... Er staat dat het zoontje van tevoren al ziek was (neurologie, dus was vast niet mis...). Misschien wilde die vader niet meer dat zijn zoontje pijn moest lijden en was het meer een soort van euthanasie-actie?
@cossi:neurologie kan zoveel zijn.ik loop zelf nu bij een neuroloog omdat ik een virus heb.ik moet iedere week naar de neuroloog.je komt heel snel bij een neuroloog terecht als de huisarts het niet meer weet.daarbij lag de jongen daar doordat zijn vader hem stelselmatig vergiftigde dus niet 1 keer maar veel vaker.hij maakte die kleine dus zieker als dat het was.de situatie was voor de kleine niet onhoudbaar en niet bedreigend ze wisten alleen niet wat het was daar moesten ze achter komen.
[quote="blusvrouw] daarbij lag de jongen daar doordat zijn vader hem stelselmatig vergiftigde dus niet 1 keer maar veel vaker [/quote] Waar precies haal je deze informatie vandaan : Naar mijn weten is er geen info bekend die zou impliceren dat het feit dat het jongetje in het ziekenhuis was opgenomen een gevolg zou zijn van daden van zijn vader.
Ja natuurlijk kan dat, maar ik bedoel misschien is er de OPTIE dat er iets ernstigs was en dat deze vader zijn zoontje alleen probeerde te verlossen uit zijn lijden? En inderdaad, het artikel wat je nu laat zien stelt het al in een heel ander daglicht. Als de ziekte van het kind inderdaad niet ernstig was gaat mijn vorige bericht dus niet op. Dan is het gewoon een ~!@#$%^&*(... Ik wil alleen zeker ervan zijn of het ook wel echt zo is voor ik vanalles ga roepen, snap je. En ik had dat tweede bericht nog niet gelezen.) (het enige wat ik nergens terugvind is dat de vader het kind stelselmatig vergiftigde, of dat dit de neurologische problemen heeft veroorzaakt?)
Ik vraag het me net als Wilma en Cossy ook nog steeds af. Daarom ook hoop ik dat Blusvrouw nog reageert, want zij leek over deze informatie te beschikken.
Ik kan me goed voorstellen dat dit voor iedereen persoonlijk anders ligt. Ik zou mijn man nooit verdenken. Hij maakt zich al druk als mijn kleine muitertje een keer een kuchje geeft. Dan stormt hij de trap al op om te kijken of hij nog ademt. Verder vroeg hij zich serieus af of er geen afluisterapparatuur bestond toen we voor het eerst aan een gastouder begonnen. Ik heb zo'n leeuwin als man, die waakt over zijn kind alsof alles een potentieel gevaar kan zijn haha. Ik vind het overigens wel schattig, het zorgt ervoor dat ik wat geruster ben omdat mijn man al zo beschermend is. Wat vreselijk overigens dat deze man zijn kindje heeft proberen te vergiftigen. Dat moet ook heel erg zijn voor de moeder lijkt me. Ineens blijkt de man die je hebt hele andere plannen te hebben. En wat moet het kind hier later wel niet van meekrijgen? Dat je eigen vader je wilde vergiftigen? Brrrr, ik krijg er de rillingen van.
Je wilt niet weten hoe vaak dit soort dingen voorkomen, zware kindermishandeling etc., maar in 99% van de gevallen blijft dit uit het nieuws. Hartstikke triest, ik vraag me dan ook echt af of die neurologische problemen niet het gevolg zijn van eerdere vergifiging, dat zal vast wel onderzocht zijn.
Wantrouw jij je man echt zo dat je het voor je kunt zien dat hij jullie kind wat zou aandoen? Wat erg! En verder begrijp ik niet hoe jullie aan dat "stelselmatig" komen, ik lees dat nergens terug hoor.