.... Het moet ff... Maar man wat ben ik moe, misselijk, futloos en nu ook al die vervelende maagzuur. Brrrr. Natuurlijk ben ik erg blij dat ik zwanger ben, maar was even vergeten hoe hard werken het is. (Zeker met een peuter die rond huppelt) Iemand tips tegen de moeheid en maagzuur?
Rottig af en toe he meid? Probeer te rusten als je peuter zelfstandig speelt of een dutje doet. Gezond en op tijd eten, op tijd naar bed Tegen maagzuur hielp vanillevla erg goed bij mij.. Of in t ergste geval een rennie oid. Belangrijkste is om te denken aan de fijne dingen, voor je t weet ben je (hopelijk) een beetje van de vervelendste symptomen af.
Thnx meis! Het klagen luchtte al op haha. Maar jij hebt ook al maagzuur gehad? Vindt het zo snel.. Bij me dochter pas aan het einde gehad.. Vanille vla hielp toen niet, misschien nu wel. Morgen maar even halen Vroeg naar bed gaan komt goed! Om 9 uur gaat me lichtje al uit
Deze zwangerschap begint de ellende bij mij nu pas last van vermoeidheid, slechte weerstand, bandenpijn én bekkenpijn. Eerste 14 weken bijna nergens last van gehad Bij mijn eerste dochter had ik wel erg last van maagzuur ed, juist zo vroeg (ja en op t end weer) Ben blij dat je t ff kwijt bent tis gewoon net ff pittiger als je er al 1 hebt rondlopen die lekker haar grenzen aan het opzoeken is
Dat is ook vervelend dat het nu komt hoop dag het bij jou ook snel beter gaat!! Tja en die peuters van tegenwoordig Hahaha. Ze vindt het tegenwoordig zelfs leuk om "straf" te krijgen hihihi. Heerlijk!!!
Bbrr ja maagzuur heb ik ook nog steeds, echt verschrikkelijk!!! Rennies zijn op dit moment mijn beste vriend! Ook helpt melk heel goed bij mij, dit neem ik snachts mee na boven. Mijn hele slokdarm doet soms pijn ervan! Succes!!!
oh het is zo herkenbaar wat je schrijft. Ik moet heel veel overgeven en ben zo moe, dat ik na het uitslapen, 3 uur op ben geweest en wederom ben gaan slapen. Dat is toch niet normaal? Ik heb een meisje van 6 en die kan je iets meer uitleggen natuurlijk dan aan een peuter maar liever had ik het ook anders gezien. Kan niet wachten om in week 16 te zitten want dan neemt het HCG hormoon af en voelen de meesten vrouwen zich beter.