Ik weet het wel het is nog vroeg.... Maar heb geen hoop meer. We hebben 30 mei een 2 cellig cryo tp gehad. Had vrijdag 26 mei s avond 10 uur pregnyl gezet. Dus zondag eisprong. Nu ben ik zo n ongeduldig type die natuurlijk een test heeft gedaan donderdag en vanmorgen zijn beide super negatief (snik snik) Ik van de kliniek pas dinsdag testen, maar help de moed is helemaal in me schoenen gezakt. Wie o wie een positief verhaal met eerst negatief testen en later toch nog positief.
O die zijn er heel veel! Je bent nu op 12 dpo ongeveer als je naar je cryo kijkt? Die maakt nl het hcg. Vaak zie je dan wel een streepje, maar regelmatig zien we hier dames die pas later positief testten. Soms zelf pas na nod! Dus als je hoop wil, kun je het krijgen
Dat werkt helaas niet zo. 28 mei eisprong is vandaag 13 dpo en dus had er m.i. een streepje moeten zijn. 2cellig is ook wel erg weinig om een tp mee te doen. Weet je ook waarom ze niet nog 2 dagen langer hebben gewacht met invriezen? Of hem nog wat langer in de stoof hebben gelaten na ontdooien om nog even door te delen? De meeste cryos en verse tps zijn minimaal 8 cellig (3-4 dagen oud).
Hoi, Deze cryo s zijn 3 jaar geleden ingevroren, toen had ik bij me punctie heel veel folikels, dus had toen geen verse tp, ze hebben na de bevruchtig de embryo s ingevroren. Bij de 2 e cryo tp was ik zwanger van een 3 cellig cryo, ondertussen is me dochter alweer ruim 2 Nu gaan we dus verder, en omdat ik toen ook zwanger ben geraakt, hebben wr afgesproken dat we het weer op die manier doen. Alleen bij me dochter had ik s middag tp toen was die net verder gedeeld, deze was s morgens dus was het nog 2 cellig. Ik mag pas dinsdag testen zolang ik geen bloed zie, zegt me man dat ik gewoon hoop moet houden.
Het ziekenhuis waar wij lopen, vriezen alles in, er is geen criteria meer waardoor cryo's afvallen. Mijne was op dag 3, 3 of 4 cellig.is ingevroren, ontdooit. Toen nog maar 2 cellen, wel vitaal en is gewoon teruggeplaatst. Op het moment van tp was hij 6 cellig. (Binnen 24 uur) Dus het kan wel, ben hartstikke zwanger.
Maar je zegt het zelf al.... op moment van tp was hij al 6 cellig geworden (van 3 naar 2 naar 6 is dus heel goed). Ts heeft er 1 van 2 cellig tp gekregen. En dat icm een nega test op 13 dpo vind ik niet hoopvol klinken helaas. Maar uiteraard hoop ik gewoon keihard op een mooie 2e streep!!