Dag allemaal hopelijk kan iemand me helpen, Mijn vriend en ik proberen nu sinds eind vorig jaar om zwanger te worden, mijn menstruatie is sinds die tijd heel regelmatig en ook de lengte heel regelmatig, wij hebben een afspraak bij de huisarts gehad om te helpen bij het berekenen van de vruchtbare dagen en vorige maand in die week om de dag sex gehad. Nu zou ik eigenlijk eergister vrijdag 3 april ongesteld moeten worden, maar donderdag 2 april heb ik 1 dag iets van bloed verlies gehad over de dag heen en verder niks, vrijdag en zaterdag helemaal niks nergens last van, vanmorgen wel sex gehad met mijn vriend, en toen kwam naderhand een heel klein beetje oud/bruin bloed los. Iemand hier ervaring mee? We willen echt ontzettend graag een gezinnetje stichten en ik durf nog niet goed een test te doen misschien beter wachten tot mijn volgende menstruatie?? alvast bedankt voor jullie antwoorden xxxxxx
Ik zou gewoon een test doen. Ben je zeker van je eisprong? Wachten tot je volgende menstruatie zou ik niet doen. Misschien ben je wel zwanger en wacht je voor niks.
Gewoon een test doen, als je zwanger bent is het handig om dat zo snel mogelijk te weten. In onzekerheid zitten lijkt mij ook niks. Succes !
Ik zeg ook doen, dan weet je in elk geval iets. Waarom ga je naar de huisarts voor het berekenen van je vruchtbare dagen?
Idd gewoon een test doen. Heb je ovutesten gebruikt en getempt ? dan weet je namelijk zeker dat hij is gesprongen, anders kan het ook zijn dat je eitje wel groeit maar niet springt.
Klopt. En hoe heeft de huisarts je vruchtbare dagen berekend? Ook hij kan van buitenaf absoluut niet weten wanneer je eisprong zal plaatsvinden. Tevens zal je eisprong niet op commando plaatsvinden op de datum wat je huisarts zegt. Of hij moet een follikelmeting bij je gedaan hebben. Maar ik zou testen als ik jou was. Wellicht was die lichte bloeding/menstruatie wel een innestelbloeding.