Hallo ik zit nu in de 4e maand dat Wy bezig zijn voor de eerste! ben al ruim 1,5 jaar van de pil af! en sinds juni vorige jaar cyclus van rond 32 tot 40dagen! nu heb ik deze maand etos zwanger worden pillen geslikt! maar zit nu al op dag 42! Pff! heb niet getest! ik had op dag 28 zeer felle steken in me onderbuik hele dag! dus nu dacht ik mischien was dat me ei sprong! je gaat van alles denken! moet ik stoppen met de pillen? of zal ik toch maar eerder testen? heb verder geen symptomen! zal als test negatief is eerder balen van me lichaam! dat die me in de steek laat! ik hoop op jullie advies bedankt!
Waarom test je niet? Dat is toch de enige manier om te kijken of je zwanger bent. Je bent inmiddels ook al 2 dagen overtijd.
ja op die manier wel! maar stel dat ik dan toch te vroeg test! en ik heb toen me ei sprong gehad is me nod woensdag of donderdag? moet ik niet even geduld nog hebben? welke test zijn het beste! en als ik er 1 koop straks ken ik iemand?
Als je eisprong inderdaad op dag 28 was dan kun je nu wel testen. En als je bang bent om bekenden tegen te komen dan kun je ook online een test bestellen. Die van zwangerenkids.nl komen in een onherkenbare envelop. Succes!
Gewoon testen, vooral omdat je ook overtijd bent. En die pillen zijn juist goed voor je, ook gewoon doorblijven slikken. Ben benieuwd!
ik heb testen gehaald bij de action! allebei duidelijk positief! wHaaa! zou ik nu toch echt zwanger zijn? zal ik nu nog andere test moeten doen? of is dat niet nodig! bedankt