Wij hebben een dochtertje van 2.5 jaar. Mijn man is een paar dagen bij vanwegen de carnaval. Nu wilde we vanmiddag naar dippie doe gaan in aqua best. Ik ben er of nooit geweest, voor diegene die er wel is geweest, is het een aanrader. En is het leuk voor een kindje van 2.5 jaar?
ik vind het niet zo heel erg leuk voor kleine kinderen, meer vanaf schoolleeftijd. En ik vind het duur omdat je zelf ook moet betalen. ik zou naar kaatsheuvel of gilze-rijen gaan.
No No's land is Leende is veeeeel leuker voor kleinere (ook voor grotere). Ik vind Dippie doe zo massaal! Kleintjes kunnen daar niet zelf hun gang gaan. Ik zou mijn dochtertje en trouwens mijn zoontje van 4 daar ook niet alleen rond laten lopen. Het is er te groot vind ik. Het is wel heel leuk hoor ze hebben er geweldige dingen!
Wij zijn niet naar dippie doe in best geweest. Maar in cuijk. Is helemaal niet groot, en je hebt heel goed overzicht. Er stond een draaimolen, autotjes, een ballenbak, een klimrek voor de leeftijd van onze dochter. Een grote glijbaan. Een rubsje. Was echt heel erg leuk moet ik zeggen. In begin dacht ik, wat ziet het er ongezellig uit, maar onze dochter heeft zich zeer goed vermaakt De volwassenen moesten 2,75 euro betalen, en de kleintje 6,95. Dus dat is teminste niet zo'n heel groot bedrag. De andere tips die jullie zeiden ga ik zeker even naar kijken. We hebben op zondagen vaak zat dat we ons vervelen, en het is altijd gezellig om naar zoiets toe te gaan.
De Hooiberg in Bladel schijnt ook leuk te zijn. Zit ook nog een kinderboerderij bij. Prijzen bij No no's zijn 6,50 voor kinderen en 1 euro voor ouder.
Iemand hier ooit toevallig in ballorig in venlo geweest? Is dat een aanrader? Mijn man heeft namelijk morgen nog 1 dagje vrij, dus wilde we er nog een leuk dagje van maken.