Hallo allemaal, Ik zet deze vraag even hier, omdat misschien jullie het zelf wel hebben gehad en niet jullie kinderen. Maar mijn dochter heeft dus deze oorontsteking met blaasjes op haar trommelvlies. Ik lees verschillende dingen over zwemmen met oorontsteking. Omdat zij ook blaasjes heeft vraag ik mij af of ze wel mag zwemmen. Wij gaan volgende week naar een subtrobisch zwembad, dus ook met glijbaan enzo. Dus als we gaan, blijft ze echt niet met haar hoofd boven water. Ik zal de dokter nog wel even bellen voor de zekerheid, maar hebben jullie hier ervaring mee?
Met een oorontsteking is het sowieso niet verstandig om te zwemmen. Wat je eventueel zou kunnen doen is bij de aphotheek of hoorwinkel vragen om universele zwemdopjes. Deze sluiten de gehoorgangen af. Op maat gemaakt zal niet mogelijk zijn ivm de ontsteking.
absoluut niet zwemmen! oordopjes in oren is heel erg pijnlijk! de choordamp is nu schadelijk voor de oren, en die hangt een klein stukje boven het water. ik raad je echt af om met haar te gaan zwemmen de komende weken!
Inderdaad niet gaan zwemmen met oorontsteking, je doet daarniemand een plezier mee. Beter een paar weekjes wachten.
sowieso niet zwemmen met oorontsteking! Vind het persoonlijk ook zielig want de ontsteking zal er alleen maar erger van worden en het doet zoveel pijn voor die kleintjes!