op vakantie met een baby

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door nazli21, 23 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    Wij willen volgende maand met ons kindjes naar Turkije gaan. Zoontje is 3 jaar en dochtertje wordt dan bijna 8 maanden. Maar hoe doen jullie dan met de keine in het hotel of als jullie uitgaan, want ze slapen toch veel.

    Mijn man stelde voor om de kleine bij mijn ouders te laten, maar ik wil dat niet, ik ga haar missen en turkije is te ver, voor als er iets gebeurt.

    Wat zouden jullie doen?
     
  2. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    24 aug 2007
    3.343
    0
    0
    Noord Brabant
    Wij hadden een hotel geboekt waar familiekamers waren (dus een aparte slaap- en woonkamer).
    Ik had vooraf naar het hotel gemaild dat we graag kamers op de begane grond wilden, zo dichtbij het zwembad als mogelijk.
    Dus... als Ties 's middags sliep, konden wij met de babyfoon aan het zwembad liggen (was ongeveer 15 à 20 meter van het terras/balkon van onze hotelkamer). We konden ook continue de kamer zien (vond ik een prettig idee).
    Dat ging prima, maar goed, dat moet je dus wel geregeld krijgen.
    Anders zouden we genoodzaakt zijn geweest om op het terras/balkon te zitten als Ties sliep.
    X
     

Deel Deze Pagina