vakantie met puber en baby?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door essie1973, 18 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. essie1973

    essie1973 Actief lid

    14 dec 2009
    258
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik weet niet of dit de goeie afdeling is maar kon niets anders vinden, en aangezien de meeste van julie hier al een kleintje hebben gehad zet ik het toch maar hier.

    Het volgende, heb gisteren te horen gekregen wanneer mijn zoon herfstvakantie heeft op het voortgezet onderwijs, hij wordt brugpieper, das dus in oktober, en dan heb ik nog heerlijk vakantie.
    Nu wilde ik graag een weekje weg, maar waar zou je naar toe kunnen met een 13 jarige, en een baby?
    Iemand ervaring hier?
     
  2. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.817
    3.344
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Een huisjespark met een leuk waterparadijs? Of juist een huisje in de Efteling (bosrijk) ? Kun je lekker wandelen met uk in de wagen, maar je zoon kan lekker de attracties doen in de Efteling? En je kan met je kleintje dan ook zwemmen in het zwembad in Bosrijk.
     
  3. essie1973

    essie1973 Actief lid

    14 dec 2009
    258
    0
    0
    NULL
    NULL
    He dat is een leuk idee! kunnen vader en zoon in de atracties, ik met de kinderwagen lekker mee, en lekker zwemmen....dat ik daar zelf niet aan gedacht heb.
     
  4. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    Zoiets kan natuurlijk ook buiten nederland als je verder weg wil, (euro)disney(land) bijvoorbeeld.

    Heerlijk hoor, even een weekje weg tussendoor, veel plezier alvast!
     

Deel Deze Pagina