Nee, ik doe er niets aan. Wij 'vieren' moederdag en vaderdag. Dan kunnen de kids iets geven/knutselen. Verder onze verjaardagen, dan geven we elkaar kado's. En de rest van het jaar houden we heeel veel van elkaar!
Nee, doen niet aan Valentijnsdag. Wij vinden het leuker om elkaar geheel onverwachts op een andere dag te verrassen. Wel hebben we elkaar een fijne Valentijnsdag gewhatsappt net (zitten nu allebei op ons werk namelijk) en ik heb hem een E-card gestuurd. Maar daar blijft het ook bij.
Ik heb onder het mom van valentijn een weekendje weg geboekt voor man en mij. Dit is begin maart.Normaal doen we er niks aan.
Ik kocht altijd een klein iets en een lief kaartje voor mijn man. Maar kreeg nooit iets terug. Ja ik hou van je.. en dankjewel.. Ik heb veel liever een bloemetje spontaan op mn trouwdag bijvoorbeeld manlief is echt totaal niet romantisch! heel erg jammer!!! Nu zegt ie vanmorgen dat ik thuis moet blijven dat er iets word bezorgd. dus ik jaja dikke doei enz. zegt ie nou! ik doe nog eens aan valentijnsdag ( echt beledigd..) oops Maar nu ik heb ik niks voor hem!! wat zouden jullie doen. gauw nog ff dorp in en wat kleins liefs halen tja en wat dan? of niks en eerst maar eens aankijken? kreeg wel bloemen van de buurman! hahaahah die komt morgen op de koffie maar had de bloemen al in huis..
Haha, hij belde op 'of ik wel even goed in de schuur had gekeken'. Ik moest het dus wel zien. Het kaartje maakt het af, 'Kan ik weer een keer de kl**tzak uithangen. Hou van jou schatje'
Wij geven elkaar een kado. (Ik heb net slippers gehad die ik heel graag wilde hebben en hij krijgt een paar gympen erbij voor de zomer) En we zouden uit eten gaan maar aangezien we geen oppas hebben vanavond ga ik lekker zelf uitgebreid koken. Soepje vooraf, daarna verschillende soorten vlees en vis met rijst, salade en aubergines en als het nog past achteraf tiramisu
Nee, doen we niet aan. Ik vind het commerciële onzin. Over enkele weken zijn we 1 jaar getrouwd, ik vind het veel leuker om daar iets mee te doen. Dat is namelijk ONZE dag en niet een dag 'omdat het moet/hoort'. Ook moederdag en vaderdag doe ik niet meer (dit jaar voor het eerst). Ik vind het veel leuker om spontaan iets mee te brengen.
Wij doen er soms aan mee, wanneer het ons uitkomt. Vorig jaar had ik mijn man een horloge kado gedaan. Dit jaar even niks, gewoon zonder reden. Nouja, ik was even idee loos en dan houden we het beiden gewoon bij een hele dikke kuffen en kus.. Vind het anders niet meer zo spannend. haha
Ben juist gek altijd op commerciele onzin. Maar Valentijn is dan een dag waar ik niks mee heb. Alleen toen ik nog op school zat toch altijd even uitkijken naar de post.
Wij doen er eigenlijk nooit wat aan. Maar het KDV had besloten vanwege vale.tijn een avond open te blijven zodat de ouders samen wat leuks te kunnen doe. Dus kinderen opgegeven, konden wij even uit eten gaan. Tja en dan zijn de kinderen gewoon alle.drie ziek . We doen dus alsnog niks.
Even een vraagje aan de meiden die het commerciele onzin vinden. Dan doen jullie dus ook niet aan moederdag, vaderdag, sinterklaas? Dat is ook erg commercieel. Geen aanval vraag serieuze interesse. Ik snap wel dat het comercieel genoemd wordt en je met zelf weten of je er wat aan doet. Maar onzin noemen vind ik dan weer wat te ver gaan. Wij doen elk jaar een kaartje en een bloemetje ofzo. Ook mijn vriendinnen stuur ik dan een kaartje. Op andere dagen horen ze ook hoeveel ze voor me betekenen, vind het gewoon leuk om het op deze dag ook te doen.
Wij doen er helemaal niks aan. Waarom met valentijnsdag opeens extra lief zijn voor elkaar terwijl je liefde voor elkaar zonder zo'n dag even groot zou moeten zijn. Gelukkig hebben wij geen valentijnsdag nodig
Ik kreeg net een wassapje dat als er een pakketje komt straks, dat ik die NIET mag openmaken tot vanavond (tot hij thuis is). Ik wist wel dat ik wat zou krijgen..ik hecht wel veel waarde aan Valentijn, en mijn man weet dat. Heb voor hem ook een kleinigheidje gehaald, zo nog even leuk inpakken!
Wij doen er verder niets aan maar hij is gek op tompoucen dus ff naar de hema en valentijntompouce halen. En heel toevallig hadden we voor vanavond de bios al in gedachte dus dat is dan mooi mee genomen dat het valentijn is. Maar dat komt ook omdat wij elkaar ontmoet hebben op 24 februari dus meestal doen we dan wat als het zo uitkomt.
Vaderdag en moederdag alleen dat de kinderen iets maken op school, daar ontkom je niet aan Maar zo gauw die fase voorbij is houden we er ook mee op hoor. Niks ergers dan verplicht op komen draven bij je ouders op moederdag of vaderdag.. (zoals mijn schoonouders nog elk jaar verwachten.. dahaaag!). Sinterklaas doen we wel, maar dat is ook traditie ofzo. Vind ik toch anders. Dat gaat me ook om de gezelligheid en het gezin, samen pakjesavond vieren
Ik vertel mijn man elke dag dat ik van hem hou Maar met valentijn toch wel een beetje extra. Dan zijn er allemaal leuke kaarten, cadeau's enz. Toch wel leuk om soms dan iets mee te nemen.. Mijn man vond gisteren een kaartje op zn kussen met een doosje chocolade We hebben net een hele zware periode achter de rug, dus heeft een extra betekenis. Van hem heb ik een ontzettend lief smsje gekregen.. hij doet echt NOOIT iets aan valentijn en is zo romantisch als een zak aardappelen, dus moest toch wel even mn ogen droog deppen. (hormonen...) En volgende week gaan we 2 nachten weg, samen. Telefoons uit en quality time voor elkaar!