Goedemorgen dames, gister ochtend een test gedaan en tot mijn verbazing was de test binnen de aflees tijd positief ( toen 6 dagen voor nod ) ik weet het is erg vroeg dat getest heb Vandaag ( 5 dagen voor nod) en deze was witter dan wit negatief dus ? Allebei gesteld met ochtend urine Iemand zoiets soort gelijks meegemaakt ? Linker foto is van gister ( nu opgedroogd maar streep was erg vergelijkbaar) recht nu net
Andersom lijkt me? Ik denk idd dat die van gisteren een indroger is. Vooral omdat je toen 6 dagen voor nod zat (hoeveel dpo is dat in jouw geval?)
Wow, als je zeker bent van je ei en 6 dagen voor nod zat, dus op 8-9dpo, is de test ook wel erg donker. Het zal wel een valse streep zijn dan. Bizar hoor, dat moet echt niet kunnen.
Kan alle kanten op. LG piek kan geloof ik ook nog de boel vertekenen. Het enige wat er op zit is wachten en na je nod nog een keer testen. Twijfel je dan nog, pak dan een clearblue digital. Daarom testte ik nooit ervoor, dat wachten leek me nog t rotste van alles.
21 februari had ik een positieve ovulatie test ? De test was binnen 7 minuten afgelezen. Hier de foto van gister gelijk erna gemaakt
Dan ben je nu 8 dpo. Ik denk dat het logischer is om een witte test te hebben op 8 dpo ipv die goed zichtbare test.. dus ik denk helaas dat die ene test vals positief is. Ik zou over 2 dagen nog eens testen