zijn er hier dames die ervaring hebben met de sensitest gevoelige ovutest?? Kon je met de gewone test geen ei vinden maar met deze wel? Lees namelijk verschillende verhalen hierover op internet dus ben erg benieuwd.
Ik heb een zeer onregelmatige cyclus en wilde mijn ei niet missen, dus heb ik de gevoelige testen gebruikt. Ik vind ze niet fijn, bij mij lijken ze allemaal positief. Ik heb een foto geplaatst in een ander topic. "Komt mij ei eraan? Even meekijken?" heet hij geloof ik. Als deze op zijn gebruik ik weer de gewone testen.
Maar had je hiervoor gewonen testen gebruikt of meteen gevoelige?? Maar lees het dus wel meer dat ze te gevoelig zijn.
Bij mijn vorige zwangerschap heb ik de gewone gebruikt en die ronde ook zwanger geraakt. Deze waren duidelijker. Dit is de eerste ronde weer met ovu testen, maar die zijn denk ik te gevoelig voor mij.
Ik moet zeggen dat ik de gewone ook beter vind. De gevoelige geven veel sneller een tweede streep en dan moet je echt weten welke positief is en niet. De gewone geven gewoon 1 keer een duidelijke 2e streep en verder niet. Ik vind dat fijner.
Ik had vorige week een iets duidelijkere streep dus had gehoopt daarna positief te testen maar helaas. Dus dacht ga dit is proberen. Heb ze van babi via sensitest.
Sensitest heeft normale, gevoelige en extra gevoelige testen te koop. Ik heb de gevoelige omdat ik met de normale geen duidelijk positieve teststreep kreeg en met de gevoelige wel. En ja, omdat het gevoelige zijn is er altijd een tweede streep te zien, maar bij mij knalt de teststreep er echt vanaf als het positief is en dus geen twijfel mogelijk. Dan zie je ook meteen heel goed het verschil bij voorgaande testen. Succes!
Ook ik had die extra gevoelige, iedere keer wel een duidelijk streepje. Manlief ovuleerde duidelijker dan mij volgens die extra gevoelige dus ik kies toch voor de gewone.
Ik hoop ze vandaag binnen te krijgen. Heb er niet zoveel besteld voor het geval dat het niks is. Maar zo zie je maar dat die testen bij iedereen anders werken.