Hallo meiden, Ik ben er eigenlijk zo klaar mee.. Elke maand een nieuwe teleurstelling.. Anderzijds.. Deze maand in m'n hoofd er wat minder mee bezig.. En vooral niet meer letten op elk dingetje.. Daar werd ik de afgelopen maanden echt gek van! Nu heb ik weer meer 'rust' gevonden in het zwanger worden.. Alleen nu ben ik weer zoooo moe.. Om 8 uur savonds al naar bed willen.. Daar kan ik dus ook echt niet om heen en daarbij echt stront chagrijnig!! Zou het dan toch echt zijn? Weer zwanger? Ook iets heel raars ik heb de afgelopen dagen puistjes op m'n billen gekregen.. Niet echt charmant.. Maar hoe kom ik daar nou weer aan.. Of beter hoe kom ik er vanaf!? Nu heb ik de hele tijd weer zoon gevoel van het is misschien toch raak deze maand.. En dan weer het gevoel van ik praat het mezelf weer aan! Voor de rest helemaal nergens last van.. Morgen of overmorgen m'n nod.. Dus wel een beetje spannend.. Totaal geen test drang.. Kan geen zwangerschaps test meer zien! ( tenzij hij positief zal zijn natuurlijk ) Nou ben het Iig weer even kwijt! Soms lucht dat toch even op..!
Hier ook pukkels op me bil haha, en kijk banner. Ondanks alles zou ik toch een testje wagen, je leest het vaker he wanneer vrouwen er minder mee bezig zijn toch ineens op de normale manier zwanger worden of gewoon zomaar ineens! Ik wil je geen valse hoop geven, maar ik zeg toch dat je wel een testje moet gaan doen, negatief? Balen maar dan gaan we gewoon weer verder Ik denk dat je dat vast moet houden, en niet in dat negatieve moet blijven hangen, hoe lastig dat ook is! Digi knuf
Ja misschien dat ik dan maar morgenochtend een testje ga wagen.. En dan de cb digital .. Geen getuur naar streepjes Voor de rest sta ik er vrij positief in nu! Alleen soms wat tegen slagen, vooral als ik weer terug denk aan m'n vorige zwangerschap. Af en toe steekt het! Maar we houden goede moed! Bedankt voor je reactie iig, ook van de puistjes op de billen haha! Dat is echt iets wat ik nog nooit heb meegemaakt! Hoop dat het positief uitpakt!
Vanmiddag een test gedaan, had er toch meerdere gehaald.. Negatief.. Das balen! Nu maar afwachten of ik ongesteld ga worden of te vroeg heb getest..
Ik weet precies wat je bedoeld. Heb t ook helemaal gehad hopelijk heb je te vroeg getest succs meid ♥ dikke knuf ♥
Hier ook helemaal gehad, vooral omdat ik me zo zwanger voelde deze week. Levemdige dromen, wakker worden snachts van zeurende trekkerige liezen en dit 3 navhten op een rij. Meer plassen dan. Normaal, met. Blagen weeig gevoel. Kokhalzn smorgens paar dagen geleden. Gisteren ook kokhalzen op werk. Ene moment warm dan weer koude rillingen en emotioneel. Maar vooral het enorme zeurende stekende gevoel met trekkerig gevoel in de liezen vanaf innestelling. Maar helaas op dag 25 vandaag ongesteld geworden. Maarjij hebt nog een kansje als je ongie uitblijft!
Ja net wat buikpijn en lage rugpijn.. Maar er komt niks.. Ook raar de laatste keer dat ik dat had , had ik ook eerst een negatieve test en 2 dagen later positief terwijl ik de hoop al had op gegeven! Kleine hoop.. Maar heb niet echt veel symptomen.. Ja heel vaak plassen maar dat had ik de afgelopen maanden ook last van.. Het is afwachten.. Balen voor jou sweetheart.. Vooral omdat je het gevoel hebt dat je zwanger kunt zijn en dat je dan even met je neus op de feiten word gedrukt en het niet zo is.. je lichaam kan je zo in de maling nemen! Succes voor die gene die nog kans maken deze maand!
@sweetheart: balen van de ongi meid heb t ook zo vaak meegemaakt. Om gek van te worden!!:x heb nu een week of twee last van gevoelige borsten, maar laat me niet mr gek maken. Tis vast mn lichaam wr die een nieuwe spelletje met me speelt :x
Oh herkenbaar! Ben er soms ook helemaal klaar mee! Afgelopen week gevoelige borsten, vervelende onderbuik... Dan ga je toch weer denken: zou het zo zijn? Maar nee hoor vanmorgen ongesteld geworden Wat een teleurstelling is dat toch elke keer! En wat houdt je lichaam je dan voor de gek zeg. Welke maand denk ik weer nu ga ik er minder mee bezig zijn maar dan krijg je last van buik en gevoelige borsten dan ga je toch weer hopen!! Nou ja deze maand weer nieuwe ronde nieuwe kansen...
Idd! Maar ook denk ik er bij : de maand dat het raak gaat zijn komt steeds dichterbij eens moet het weer een keer raak zijn toch? Hier nog niks te bekennen.. Vanmorgen weer wat last van m'n onderbuik wat nu weer verdwenen is.. Ik wacht even een paar dagen, vanwege m'n onregelmatige cyclus.. En dan weer een testje er tegen aan gooien! Wel vaak moeten plassen en zoooo chagrijnig! Word niet vrolijk van mezelf
Dat is een knappe positieve instelling! Haha zo ga ik het ook eens proberen te bekijken. Er moet toch een maand komen waarbij het lukt Hoop voor je dat je een positieve test hebt!!
O de symptomen zo herkenbaar, terwijl de kans dat ik zwanger ben erg klein is. Gebruiken condoom. Dus vraag me ook af wordt ik ongesteld of zou ik toch zwanger kunnen zijn. Test gisteren negatief. Maar ik heb sinds afgelopen dinsdag dat zo moe zijn gevoel weer en ook in slaap gevallen al om 20:30, verder wat steekjes in de borst,emotioneel, witvloed enz. Ik zit nu op dag 28 weet helemaal niet wanneer mijn ei is geweest, want ben pas 1x ongesteld geweest en zijn ook niet met zwanger worden bezig, maar ik zou het wel o zo leuk vinden. Wat denken jullie? Xxx joyce
Joh, ik ken je gevoel helemaal! Gisteren zou volgens de kalender de innesteling moeten zijn en sinds gisteren bij het afvegen bruin verlies, ben misselijk met vlagen en wat mijn onderbuik aan het doen is weet ik niet, maar ze hebben het flink druk daar beneden. En mijn onderrug is ook aardig pijnlijk. Volgende week zaterdag is mijn nod en moet mij erg beheersen niet over 10 testen te gaan plassen. Heb tot nu nog niet getest en weet ook niet of dat nu al kan.
Nou hier toch net het eerste roze slijm gespot! Aankomende menstruatie dus! Maar nog wel zo moe! Misschien een klein griepje.. Nou op dus weer naar een nieuwe ronde! Nou ik zou als ik jou was (kruiwagen) tot zaterdag wachten! Nu testen heeft nog weinig zin lijkt mij.. Je hcg is nog niet hoog genoeg! @ joyce de kans lijkt mij idd ook erg klein dat je zwanger kunt zijn als je een condoom hebt gebruikt.. Tenzij het stuk zou moeten zijn gegaan maar ook dat lijkt me een erg kleine kans.. of toch een keer onveilig seks hebt gehad..? Nou succes voor de meiden die nog op het wacht bankje zitten! Hier ga ik de aankomende week even slaap proberen in te halen!
@ iris6weken, ben benieuwd of het doorzet bij je. Het kan nog een late innestelingsbloeding zijn toch? Je zit nu 2 dagen voor nod? @ kruiwagen haha! Moet wel lachen om je berichtje! Je moet je inhouden om niet over 10 testen te plassen haha. Hier hetzelfde onzekere gevoel. Zit nu 2 a 3 dagen voor nod. Had gister 1 veeg rood rond kwart voor 6. Ik baalde gigantisch! Maar daar is het bij gebleven. Vandaag de hele dag niks meer te zien wat op een ongi duidt. misschie bij jou net zo iris? Zit zelf dus ook een beetje tussen 2 werelden in. Wel/niet testen. Elke keer na toilet om te kijken of het doorzet etc. Pff wat worden we soms moe van onszelf he dames
Ja daar geloof ik inmiddels niet meer in in een eventuele late innesteling zodra ik iets roods spot rond m'n verwachte nod ga ik er vanuit dat ik gewoon ongesteld ga worden! En gister dus die negatieve test wat betreft m'n banner.. Die heb ik ingesteld op 30 dagen! Beetje tussen m'n cyclussen in van de afgelopen maanden Daar baal ik wel van, van m'n onregelmatige cyclussen, vorige ronde 5 dagen over tijd, aan de hand van ovutesten (die ik ook dus niet meer doe) want dat klopte dus niet, mn ovulatie test was positief en vanaf die positieve ovulatie test duurde het 19/20 dagen voordat ik ongesteld werd?? Hoop voor jou dat het niet door gaat zetten madameV! En je toch zwanger bent! En ik ken het Van wel of niet een testje wagen had nu met mezelf afgesproken om t maandag te doen, maar waarschijnlijk dus niet meer nodig!
Heeft het ook echt al doorgezet dan? Hier nog steeds niks vandaag dat ik nog een klein beetje hoop heb. Tis namelijk al ruim 24 u geleden. En t was echt ma 1 veeg Irritant he verschillende cyclussen heb ik ook. En ook nog erg lang. Veel succes met alles.
Nee nog eigenlijk niet nee, vanmiddag rond 5 uur veeg roze slijm en tot nu toe nog niks. Maar dat heb ik eigenlijk altijd wel, ik word waarschijnlijk vannacht/morgenochtend echt ongesteld. Ja ik zie het ja , idd erg lange cyclussen! Dit is je 3e ronde? Voor je eerste kindje? Spannend allemaal hè.. Alleen die laatste 2 weken van ei tot menstruatie.... Eigenlijk duurt dat zooo lang ook al is 2 weken niks bij 9 maanden zwangerschap haha!