Hallo moeders en vaders, MIjn baby is nu 4 maanden en wil graag beginnen met haar eerste fruithapje en groentehapje, maar hoe moet ik haar eten pureren. Welke machine gebruiken jullie hier voor en wat is volgens jullie een aanrader. Ik wil graag eentje kopen , maar weet niet welke het beste is. Alvst bedankt voor jullie reactie!
Wij hebben nooit gepureerd. De kinderen vonden gepureerd eten helemaal niet lekker en weigerden het gewoon. Tot ze een keertje gewoon een stuk eten in de hand kregen, daar gingen ze lekker aan sabbelen, en op die manier gingen ze goed eten. Later hoorde ik dat een engelse voedingskundige onderzoek heeft gedaan naar die manier van eten, en dat die manier van bijvoeding geven tegenwoordig ook veel wordt aangeraden. De methode heet Rapley. Het scheelt je heel veel werk, je hoeft niet te pureren, maar geeft je kind gewoon een stuk dat ze zelf mogen pakken, en dan zelf mogen kiezen hoe en wanneer ze het naar de mond brengen. Als je even een google doet op rapley en bijvoeding kun je er heel veel over lezen. Overigens hoef je met 4 maanden nog geen bijvoeding te geven. Het is i.v.m. de rijping van de darmen beter om met 6 maanden te beginnen met de introductie.
Overigens hoef je met 4 maanden nog geen bijvoeding te geven. Het is i.v.m. de rijping van de darmen beter om met 6 maanden te beginnen met de introductie. sorry hoor dirksmama maar dat zinnetje kennen we nu wel ik weet dat je het goed bedoeld. groetjes lianne