Hoi, ik heb aanstaande maandag een sollicitatiegesprek voor een hele leuke functie. Nu wou ik graag maximaal 32 uur werken omdat ik altijd 32 uur gewerkt heb maar deze vacature is (helaas) voor 36 uur. Het is een fulltime functie op kantoor in het ziekenhuis. Kunnen jullie mij vertellen hoe dit wordt ingedeeld? Moet ik denken aan 4,5 dagen of de ene week 5 dagen en de andere week 4. Of 4 lange dagen? Wie van jullie werkt ook 36 uur en hoe hebben jullie de uren verdeeld? Alvast bedankt voor je reactie.
Ik werk zelf 30, verdeeld over 4 dagen (nu nog ouderschapsverlof, dus 3,5 dagen). Mijn man 36; de ene week 5 en de andere week 4. Je moet echt kijken naar wat je prettig vind. Verdelen jullie de zorg voor de keine? Als je partner kan halen of brengen, dan is het voor jou misschien makkelijker om er 4 lange dagen van te maken. heb je lekker een hele dag vrij met de kleine.
hoi, ik werk 38 uur. nu nog soms 7 d en dan twee dagen thuis, wel altijd voltijdse dagen van 7u36 per dag. binnekort ga ik 38 uur werken van maandag tot vrijdag ook 7u36 per dag. wij mogen hier onze werkuren niet zelf kiezen dat doet werkgever. gr
Het ligt bijv ook aan je reistijd enzo. Ik heb altijd 36 uur gewerkt in een 4-5 ritme...mede vanwege reistijd.... had ik gewoon 4,5 dag gewerkt dan was ik alsnog vrijdags pas rond 2 uur thuis.
Als het ter sprake komt zal ik het morgen wel vragen hoe ze gedacht hadden die uren in te vullen. Reistijd is maar 30 minuten voor mij. Mijn man is bakker en begint om 5 uur 's morgens dus hij kan de kleine niet wegbrengen maar wel ophalen. Opvang wordt geregeld in de familie dus mijn dochter gaat naar bekenden toe. Die wonen hier allemaal in de buurt en vlakbij de snelweg zodat ik meteen op weg kan. Ik hoop dat het een goed gesprek zal worden. Deze baan lijkt mij erg leuk. Het is een functie tot 1 januari 2014 en dat komt ons goed uit. Wij willen in februari 2014 mijn schoonfamilie bezoeken in Indonesie omdat de kleine dan nog net geen 2 jaar oud is.
Hier ook in de zorg, niet op kantoor, werkte met 36 uur soms 7 dagen achter elkaar soms 3 vrij, elke week anders ingepland dus.