Hoi dames, Wij gebruiken Hero baby standaard, nu nr 2. Ineens merkte ik bij het boodschappen doen dat de prijs is gestegen! Van 8,99 naar 9,69. Wat denken jullie? Gaat de standaard er uit? Wordt alles nutrasense? Of is het gewoon een prijsstijging? Het voordelige vaat er dan wel af! Wij kozen voor Hero vanwege de verkrijgbaarheid en de voordelige prijs, maar nu kunnen we bijna net zo goed een huismerk erbij pakken!
Ja hij is inderdaad duurder. Normaal 8,79 nu 9,29. Vorige z had Hero gezegd dat de standaard gewoon in het assortiment blijft.
Yep idd duurder hier betaalde we 8.49 nu 9,29. Wordt er flink chagrijnig waarom zo belachelijk duur, ga het maar niet omreken dat is vragen om een flinke migraine🙄
Nu zelfs 9.99 bij Kruidvat. Bij jumbo 9.69. Baal er behoorlijk van. Denk er nu toch aan een huismerk te nemen bij ons 2e meisje.