Pfff ik heb me toch een zeurende buik en steekjes aan de rugkant rechts. Ik ben echt op van de zenuwen voor vrijdag. Dan heb ik de echo. Ik voel me er echt een beetje ziek van. Herkenning?
Ik heb een zeurderig gevoel net onder mijn navel aan de li-kant,maak me er soms best druk om Voel me hier ook minder actief door idd. Hopelijk hoort het er allemaal bij.... Ben benieuwd naar je eerste echo!
je kan best zo vroeg al bandenpijn hebben. ook het oprekken van de baarmoeder kan je voelen. ik voelde de bandenpijn met 4 (!) weken al heftig in mijn heupen.
Heb ik ook last van! Hier herken ik het van de vorige keren als idd bandenpijn en het uitzetten /ruimte maken in mijn buik. Al je organen komen in een andere positie te liggen. Ik hoop dat je een mooie en goede echo hebt vandaag
Heel herkenbaar, Heb het ook al vanaf 4 weken en nu nog steeds. Fijn is anders maar niets aan te doen.