Hoi, ik heb nu vandaag en gister ook al, bijna geen afscheiding, en ik ben echt een inlegkruisjegebruiker (ikg'er) normaliter maar nu dus bijna niet eens nodig! 't was echt weinig nl. maar mijn ovulatie zou *volgens de berekeningnen* aankomende woensdag zijn, mijn temp was vandaag ook weer wat milligraadjes hoger en gister weer niet.. Raar he? weten jullie wat het kan zijn, en of iemand ervaring?
het viel mij ook op dat ik bijna geen afscheiding had voor mijn nod en wat ik had droogde echt wit op en nu ben ik zes weken zwanger en heb nog steeds weinig afscheiding.
ik weet niet of dat iets zegt hoor, ik heb daar zelf ook wel eens op gelet en de ene keer zie ik dat ik rond mijn ovulatie veel afscheiding heb en de andere keer weer helemaal niks. Misschien laat het de ene keer zichtbaarder los dan de andere keer..?
Hoi. Watvoor berekening gebruik je? Ik heb meestal weinig tot geen vloed na mijn ovulatie. Internetberekeningen zijn vaak gemiddeldes en hoeven voor jou dus niet perse te kloppen. Je had het over je temperatuur. Heb je een grafiek die je kunt laten zien?