Ik heb een flinke bak Nopper mee uit de kleuterklas van mijn dochter om voor de vakantie schoon te maken. Ik dacht eerst in de vaatwasser, maar het zijn best kleine onderdelen. Raakt dat kwijt in de machine of vervormt het misschien door de hitte? Het moet ook nog drogen natuurlijk en de zon werkt vooralsnog niet erg mee hier. Hoe zouden jullie dat aanpakken?
De nopper in een zak doen en zo in de machine. In een kussensloop kun je het doen. En dan toch drogen in de zon. Vandaag moet dat wel lukken
Dank voor je reactie! Kan dat in 1 keer denk je? Het is echt een flinke bak, ook qua gewicht. Wat voor programma zou je doen dan?
Birds, jij bedoelt de vaatwasser toch? Ja daar kan natuurlijk ook een sloop in. Had ik niet aan gedacht
In een kussensloop (dichtknopen of elastiekje er om om hem dicht te maken) in de wasmachine. Heb ik met de LEGO ook gedaan.
Ik heb de Lego op wolwas gedaan in twee kussenslopen (zodat mócht er 1 open gaan, er nog eentje extra omheen zat), ging helemaal prima!